این کارگاه آموزشی فرصتی است کاملا ویژه و ردنشدنی که ما با شعار ” تولید محتوای الکترونیکی را آسان بیاموزیم ” و برای اولین بار در کشور، آموزش آن ر برای شما آماده کرده ایم.
کارگاه آموزشی تولید محتوای الکترونیکی با پاورپوینت ، فرصتی است برای شما تا بتوانید تکنیک های تولید نرم افزارهای آموزشی و طرحی استاندارد صفحات را آموخته ، طراحی کرده و سپس با خود پاورپوینت ، تبدیل به اتوران کنید.

با گذراندن این دوره آموزشی ، ما آموزش ساخت یک محتوای الکترونیکی سریع ، حرفه ای و لذت بخش را برای شما تضمین می کنیم.

 دو قسمت اول این دوره ی آموزشی را می توانید به صورت رایگان استفاده کنید . برای دریافت قسمت های بعدی و یا تهیه پکیج کامل ، می توانید از قسمت پایین همین برگه  اقدام کنید .

 ویدئو آموزشی قسمت اول :

تکنیک ایجاد افکت حرکتی نور با استفاده از پاورپوینت

در این آموزش می توانید یک افکت حرکتی زیبا و کاربردی رو برای آغاز و پایان محتوای الکترونیکی خودتان طراحی کرده  و استفاده کنید .

در حالت معمول این کار را می توان با نرم افزار فلش و یا سوییش مکس انجام داد.

 ویدئو آموزشی قسمت دوم :

کلیات تولید محتوای الکترونیکی

در این بخش از آموزش شما با کلیات یک محتوای الکترونیکی آشنا شده و استانداردهای ضروری یک محتوای الکترونیکی را خواهید شناخت. ما در این فیلم برای یادگیری بهتر مفهوم تولید محتوا ، از یک مثال عینی استفاده کرده ایم.

 ویدئو آموزشی قسمت سوم :

فیلم آموزش تکنیک های  ساخت و طراحی صفحه ی فهرست

شما در این بخش با انواع روش های طراحی فهرست آشنا خواهید شد و خواهید دید که چقدر تولید یک محتوای آموزشی می تونه براتون راحت و جذاب باشه …. ما انواع مدل ها ی فهرست را هم به شما معرفی کرده و هم اینکه آموزش می دهیم .

 ویدئو آموزشی قسمت چهارم :

فیلم آموزش تکنیک های  ساخت و طراحی لیبل جهت منو ها ، صفحه ی فهرست و سایر صفحات

در این بخش به صورت کامل  یکی از مدل فهرست ها را آموزش داده و در کنار آن ، طراحی چند نمونه لیبل را فرا خواهید گرفت . ما صفحات جانبی که بایستی به صفحه ی فهرست لینک داده شوند را نیز طراحی کرده و ارتباط آنها را با فهرست بررسی خواهیم کرد.

 ویدئو آموزشی قسمت پنجم:

فیلم آموزشی تکنیک های ایجاد صفحات مقالات ، متون و تب های محصولات

در این آموزش شما با طراحی یک مدل دیگر از فهرست آشنا شده و روش های طراحی و تکنیک های ساخت سایر صفحات از قبیل صفحات مقالات و متون و همچنین ایجاد تب برای محصولات و … را خواهید آموخت.

 ویدئو آموزشی قسمت ششم:

فیلم آموزش تکنیک های  ساخت و طراحی تب های اسلاید شو جهت نمایش تصاویر ، ویدئو و …

در این آموزش شما با طراحی یک اسلاید شو حرفه ای با پاورپوینت آشنا شده و خواهید توانست چندین تصویر و یا فیلم را در یک صفحه به راحتی نمایش داده و مدیریت کنید. افکت هایی که توسط پاورپوینت به فیلم ها و تصاویر می دهید ؛ شاید در هیچ نرم افزار دیگری نتوانید پیدا بکنید.

 

 ویدئو آموزشی قسمت هفتم:

فیلم آموزش تکنیک های  ساخت و طراحی صفحه ی خروج ، درباره ی ما و راهنمایی

در این آموزش شما تکنیک های زیبایی را برای ایجاد پنجره های پوپاپ برای صفحات خروج ، درباره ما و بخش پشتیبانی خواهید آموخت ، نکنیک هایی که مطمن هستم هیج جایی نظیر آن را ندیده اید.

 ویدئو آموزشی قسمت هشتم :

فیلم آموزش خروجی گرفتن از برنامه

شما در این فیلم با انواع روش هایی که می توان از پروژه نهایی در پاورپوینت خروجی گرفت را خواهید آموخت . از جمله خروجی معمولی ، خروجی به صورت پکیج سی دی ، خروجی به صورت فایل Pdf ، خروجی به صورت فقط نمایشی و معرفی خروجی اتوران

 ویدئو آموزشی قسمت نهم :

فیلم آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار اتوران ساز پاورپوینت

شما در این آموزش با نحوه ی نصب و فعال سازی نرم افزار اتوران ساز پاورپوینت ، که خروجی های حرفه ای از پاورپوینت به صورت فلش و یا Html  گرفته و نهایتا خروجی اتوران می سازد ؛ آشنا خواهید شد.

 ویدئو آموزشی قسمت دهم:

فیلم آموزش آشنایی با منو ها و امکانات نرم افزار اتوران ساز 

شما در این آموزش با گزینه های مختلف افزونه ی اتوران ساز پاورپوینت آشنا شده و بخش های مختلف و کارکردهای آن را خواهید شناخت.

 ویدئو آموزشی قسمت یازدهم:

فیلم آموزش آشنایی ساخت کتاب الکترونیکی ورق زن

شما در این آموزش یک کتاب الکترونیکی ورق زن بسیار زیبا؛ با نرم افزار جانبی پاورپوینت ساخته و با نحوه ی درج تصاویر و متون در این نرم افزار آشنا شده و در نهایت یک خروجی فلش خواهید گرفت .

 ویدئو آموزشی قسمت دوازدهم:

فیلم آموزش آشنایی با خروجی به صورت آفلاین و آنلاین

در این آموزش شما با دو خروجی آشنا خواهید شد یکی به صورت آفلاین جهت استفاده در داخل یک سی دی به صورت اتوران و دیگری به صورت آنلاین جهت استفاده در فضای وب و به صورت مجازی 

 ویدئو آموزشی قسمت سیزدهم :

فیلم آموزش اختصاصی کردن آیکن اتوران

در این آموزش شما با نحوه ی ایجاد یک آیکن اختصاصی برای استفاده در کنار فایل اتوران خود؛ آشنا خواهید شد. تکنیکی کاملا جالب که حالت حرفه ای و اختصاصی به فایل اتوران شما خواهد داد.

پکیج آموزشی کامل

اگر می خواهید در کنار این آموزش ها ، تمامی نرم افزار ها و فایل های لازم و ضروری را نیز در یک محیط اتوران بسیار زیبا ( که خود نمونه ای از یک محتوای تولید شده است) ، داشته باشید. تهیه پکیج کامل دوره ی آموزشی تولید محتوای الکترونیکی با پاورپوینت را به شما پیشنهاد می کنم.