آموزش ویدیویی اتوپلی : نرم افزاراتوپلی در حال حاضر یکی از پر کاربردترین نرم افزار های تولید محتوای الکترونیکی ، در بین کاربران  ایرانی می باشد . این نرم افزار به خاطر  محیط ساده ای که دارد کمک می کند تا کاربران مبتدی بتوانند تولید محتوای آسانی را تجربه کنند و همچنین به خاطر امکان کدنویسی خوب و پیشرفته ای که در درون این نرم افزار قرار دارد ، کاربران حرفه ای نیز می توانند از آن بهره های فراوانی  ببرند.

در این آموزش ، به کمک خانم طیلانی مدرس دوره های تولید محتوا ، آموزشی را از اتوپلی برایتان تهیه کرده ایم که به زبانی بسیار شیوا و ساده در 17 فیلم آموزشی ، این نرم افزار محبوب را آموزش می دهد .

این دوره مناسب افرادی می باشد که هیچ آشنایی با نرم افزار اتوپلی ندارند و یا اینکه تازه شروع به یادگیری آن کرده اند . و همچنین می تواند شروع بسیار مناسب و خوب برای آنهایی باشد  که ، در دوره های کوتاه مدت آموزشی شرکت کرده اند ولی هنوز قادر به ارتباط با این نرم افزار نیستند.

از بخش های زیر می توانید فیلم های آموزشی اتوپلی را دانلود و استفاده کنید.

 • قسمت سوم : کار با دکمه ها

  مهمترین قسمت در نرم افزار های اتوران ساز کار با بخش دکمه هاست . اینکه از دکمه های خود نرم افزار استفاده کنید و یا این که از دکمه های خارج از نرم افزار بهره ببرید . همچنین لینک دادن به دکمه ها و کار با اکشن ها می تواند جالب بوده و تاثیر زیادی بر روی کاربری محتوایتان داشته باشد.

دوست خوبم ! لینک های این قسمت غیر فعال می باشند و  به محض پرداخت ، برای شما فعال خواهند شد.

 • قسمت چهارم : بررسی منو ها ی اتوپلی

  در این بخش شما با آموزش نصب این نرم افزار آشنا خواهید شد.

 • قسمت پنجم : کار با لیبل در اتوپلی

  برای اولین بار که نرم افزار اتوپلی را باز می کنید ، می توانید انتخاب های مختلفی در اولین پنجره ی آغازین داشته باشید .

 • قسمت ششم : کار با تصاویر

  مهمترین قسمت در نرم افزار های اتوران ساز کار با بخش دکمه هاست . اینکه از دکمه های خود نرم افزار استفاده کنید و یا این که از دکمه های خارج از نرم افزار بهره ببرید . همچنین لینک دادن به دکمه ها و کار با اکشن ها می تواند جالب بوده و تاثیر زیادی بر روی کاربری محتوایتان داشته باشد.

 • قسمت هفتم : کار با متن

  در این آموزش خواهید آموخت چگونه متنی را در اتوپلی درج کرده و تنظیمات مربوط به آن را مدیریت کنید.

 • قسمت هشتم : درج ویدئو

  در این آموزش شما خواهید آموخت که چگونه ویدئوی را به درون نرم افزار آورده و تنظیمات بخش های مختلف آن را مدیریت کنید.

 • قسمت نهم : کار با هات اسپات ها

  در این بخش شما با درج یک هات اسپات و یا منطقه ی داغ آشنا شده و تکنیک های استفده از آن را خواهید شناخت . 

  هات اسپات در واقع کلاه شعبده بازی یک محتوا ساز محسوب می شود و یا به عبارتی دستان پنهان پروژه  ی شماست که می توانید در هر منطقه لینک مخفی را قرار داده و تکنیک های باورنکردنی ای را خلق کنید. این به شما بستگی دارد که چقدر تردست ماهر و زبردستی باشید! ابزار آن دردستان شماست و آن چیزی نیست جز………… هات اسپات………..

 • قسمت دهم: ساخت اسلاید شو

  ما در این آموزش یاد خواهیم گرفت که چگونه چند تا تصویر را به درون پروژه آورده و با استفاده ازآنها اسلاید شو ایجاد بکنیم.

 • قسمت یازددهم: تنظیمات اتوپلی

  در این آموزش شما خواهید آموخت که چگونه از بخش تنظیمات خصوصیات کلی پروژه را تغییر داده و مطابق خروجی ای که مد نظر دارید تنظیمات را اعمال کنید.

 • قسمت دوازدهم : خروجی گرفتن در اتوپلی

  بعد از این که محتوای شما آماده شد نوبت به خروجی گرفتن آن می رسد . می آموزید چگونه پروژه ی خودتان را به بیرون از اتوپلی برای استفاده در سایر سیستم ها منتقل کنید.

 • قسمت سیزدهم : ذخیره پروژه

  ذخیره ی یک پروژه برای استفاده در دفعات متعدد  و یا تغییر برخی قسمت های پروژه در فرصت های بعدی می تواند به شما کمک کند تا زحماتتان به هدر نرفته و بتوانید تغییرات احتمالی را به راحتی اعمال کنید.

 • قسمت چهاردهم : مرورگر اینترنت

  خیلی از مواقع مطلبی را برای آموزش در پروژه خودتان قرار داده اید ولی کافی نیست بنابراین برای اینکه کاربرتان بتواند به منابع اطلاعاتی بیشتری دسترسی داشته باشد . درون اتوپلی میتوانید مستقیم آدرس مطلب مورد نظر را به صورت مرورگر وارد کنید تا کاربر بتواند به مطالب بیشتر دسترسی داشته باشد.

 • قسمت پانزدهم : ارائه چند تکنیک ساده

  در این آموزش چند تکنیک ساده را با شما مرور خواهیم کرد.

 • قسمت شانزدهم : حرف آخر

  حرف آخر — چند توصیه به شما

 • قسمت هفدهم : نمونه کار

  در این قسمت چند تا نمونه کار برای آشنایی بیشتر شما ، نمایش داده می شود.