• آیا کسب وکاری برای خودتان راه اندازی کرده اید ؟
 • آیا از شغلی که دارید ، درآمد کافی بدست می آورید ؟

 دغدغه ای که اغلب کاربران ، در زمینه ی تهیه ی آموزش های تولید محتوای الکترونیکی دارند ، نگرانی ای است که آنها بابت میزان تاثیر پذیری و کیفیت ارائه ی این آموزش ها از منابع مختلف در اینترنت دارند . لذا جهت رفع این نگرانی تصمیم گرفته شد در وبسایت هنر تعلیم فرصتی فراهم شود تا عزیزانی که قصد ایجاد کسب و کار و گذارندن دوره های آموزشی تولید محتوای الکترونیکی از منبعی موثق و مطمئن را دارند ، بتوانند با سرمایه گذاری اولیه 690000 تومان ) ، آموزش های کاملی را به همراه تمامی پیش نیازهای لازم و محتواهای مورد نیاز دریافت نمایند . کاربران این دوره در طول 15 ماه خواهد توانست محتوای حرفه ای را تهیه ، تولید و منتشر کرده و از آن کسب درآمد کنند.

این فرصت برای کسانی مناسب است که می خواهند محتوای الکترونیکی متفاوت و حرفه ای تولید کرده و از این طریق کسب درآمد داشته باشند. ما در مدت 15 ماهه تمام آموزش های در زمینه تولید محتوای الکترونیکی و ایجاد فروشگاه تمام عیار اینترنتی را در اختیارتان به صورت کاملا کاربردی و هدفمند قرار خواهیم داد . همچنین در کنارتان خواهیم بود تا بتوانید محصول تولید خودتان را از طریق ما ، خودتان و یا وبسایت های دیگر به فروش برسانید .


 • 4 دلیل برای اینکه از این فرصت استفاده کنید.

  1- ایجاد اشتغال و کسب درآمد
  images-minوبسایت های زیادی در زمینه تولید محتوای الکترونیکی فعالیت می کنند و اغلب آنها بر روی یک یا چند نرم افزار اتوران ساز تمرکز داشته و هدف شان صرفا آموزش مهارت استفاده از یک نرم افزار است. هنر تعلیم تنها وبسایت تخصصی تولید محتوای الکترونیکی در کشور می باشد که به صورت هدفمند مباحث تولید محتوای الکترونیکی را در راستای کسب درآمد دنبال می کند. انتظار داریم کاربران ما بعد از گذراندن تمامی دوره های آموزشی بتوانند محتوای حرفه ای تولید کرده و در فضای اینترنت به فروش برسانند. در بازار آشفته کنونی تنها کسب و کاری که رونق خودش را از دست نداده و دائما در حال پیشرفت می باشد،کسب و کاراینترنتی  و فروش فایل های محتوایی از طریق اینترنت است . اساتید تولید محتوا مطمنا دانشجویان  و معلمان عزیز هستند بنابراین چه فرصتی بهتر از این که آموخته های خودشان را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و از این طریق بتوانند کسب درآمدی نیز داشته باشند. وبسایت هنر تعلیم آمادگی دارد به صورت کاملا کاربردی در دوره ی ویژه کسب و کار خود ، از مرحله ی تولید محتوا تا فروش محتوا و کسب در آمد ،  تجربه های خود را در اختیارتان قرار دهد..

  2- سرمایه گذاری مطمئن و تضمین شده1234-min
  همه به خوبی می دانیم که تحصیل در دانشگاهها به ویژه دانشگاههای غیر دولتی ، چه هزینه های گزافی را چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ زمان بر ما تحمیل می کند و جالب تر اینکه هیچ گونه تضمینی برای اشتغال بعد از فارغ التحصیلی وجود ندارد و عجیب تر اینکه همه ساله تعداد زیادی در حال رذخیرهقابت برای تصاحب صندلی هایی هستیم که می دانیم نشستن روی آنها آینده درخشانی را برای ما رقم نخواهد زد. هیچ سازمانی و هیچ ارگانی منتظر و چشم به راه فارغ التحصیلی ما نیستند . بایستی خودمان آستین بالا زده و کسب و کار تازه ای را راه اندازی کنیم.

  شما می توانید در فرصت ایجاد شده با ثبت نام به عنوان کاربر طلایی،با سرمایه گذاری حداقلی در مدت زمان بسیار کوتاه ، بهترین نتیجه را در جهت افزایش توامندی و ایجاد کسب و کار خود بردارید .

  3- ارائه آموزش ها به صورت کاربردی

  content_mills_icon-e1431116247798-300x274-min
  تمامی آموزش های ارائه شده به صورت کاملا کاربردی و منطبق با آخرین بروزرسانی ها و تغییرات نرم افزار ها می باشد.تمامی آموزش ها از نظر گرافیکی ، صدابرداری و فیلم برداری بالاترین کیفیت را دارا هستند . همچنین در هر بخش فایل ها و موارد ضروری جهت تمرین و تکرار قرار داده شده است .

  4- استفاده از تجربیات بهترین های کشوریexperience_icon_01-min
  با افتخار اعلام می کنیم ، تمامی آموزش هایی که از طریق وبسایت آموزشی هنر تعلیم تهیه ، تولید و ارائه می شوند حاصل سال ها تجربه اساتیدی است که در جشنواره های کشوری صاحب رتبه و امتیاز بوده اند . بنابراین شما مستقیما با خود منبع ذر ارتباط خواهید بود زیرا بسیاری از تکنیک های استفاده شده در دوره ها هیچ جایی ارائه نشده اند و برای اولین بار شما آنها را تجربه می کنید.

 • بسته ی پیشنهادی کسب و کار مناسب چه کسانی است ؟
  استفاده از فرصت کسب و کار محتوایی رو به کاربران زیر توصیه می کنیم .

  1- معلمانی که به دنبال بهبود و افزایش رتبه ی شغلی خود هستند.

  2- معلمانی که قصد دارند در کنار شغل معلمی خود ، منبع درآمد دیگری داشته باشند.

  3- دانشجویانی که فارغ التحصیل شده اند و دنبال کسب و کار تضمین شده هستند.

  4- دانشجویانی که در حال تحصیل بوده و دنبال منبع درآمد عالی هستند.

 • بعد از ثبت نام چه خدماتی را از ما دریافت خواهید کرد
  شما بعد از ثبت نام ، به عنوان کاربر ویژه ما شناخته می شوید که به سه صورت از خدمات ما بهره مند خواهید شد.images-120x120

  pencil-red   بلافاصله بعد ثبت نام تمامی آموزش های در زمینه تولید محتوای الکترونیکی که تاکنون در وبسایت آموزشی هنر تعلیم منتشر شده را به صورت پستی دریافت می کنید.

  pencil-red   تمامی دوره های آموزشی  آتی ما به همراه تمامی موارد مورد نیاز تولید محتوای الکترونیکی که شامل بخش مهم تری از مباحث ساخت نرم افزار های آموزشی می باشند ، همچنین آموزش هایی در زمینه ایجاد وبسایت آموزشی و فروشگاهی را دراین مدت 15 ماهه دریافت می کنید.

  orange       شما می توانید محصولات تولیدی و آموزشی خودتان را از طریق وبسایت هنر تعلیم عرضه کرده و به فروش برسانید. همچنین به شما کمک می کنیم تا فروشگاه اینترنتی خودتان را داشته باشید.

 • دلیل پیشنهاد عضویت به عنوان کاربر ویژه !

  11097-nn3k6f-min– سرمایه گذاری اولیه شما در مقیاس آموزش هایی که دریافت می کنید بسیار ناچیز خواهد بود . تمامی آموزش هایی که در راستای تولید محتوای الکترونیکی در وبسایت آموزشی هنر تعلیم ارائه می شود، به صورت هدفمند و مرحله به مرحله ( پاورپوینت – فتوشاپ – کپتیویت – استوری لاین – کدنویسی – آزمون سازی -ایجاد بانک سوال – بازی سازی – آموزش ثبت دامنه – سفارش هاست – طراحی وبسایت – فروش محصولات در وبسایت  ) خواهد بود، لذا نیاز شما در زمینه تولید محتوای الکترونیکی حرفه ای را مرتفع و از هزینه های اضافی شما از منابع متعدد جلوگیری خواهد کرد.
  – تمامی دوره های آموزشی وبسایت هنر تعلیم ، حاصل تجربیات نخبگان و اولین های تولید محتوای الکترونیکی کشوری بوده که با وسواس زیاد تهیه و تولید می شوند، لذا شما هیچگونه ریسک و نگرانی در استفاده از این آموزش ها و همچنین تاثیر پذیری مثبت دوره های آموزشی نخواهید داشت.
  با افتخار اعلام می کنیم تمامی آموزش هایی که در قالب مقاله یا دوره های آموزشی در وبسایت هنر تعلیم ( از نظر محتوای آموزشی ، تکنیک ها و سبک آموزش ) ارائه شده و خواهد شد؛ از هیچ منبع دیگری کپی برداری نشده و اغلب آنها حاصل تجربیات چند ساله مان بوده است.

  – اگر سرچ کوتاهی با عنوان ” تولید محتوای الکترونیکی ” در گوگل داشته باشید ، در صدر بودن وبسایت آموزشی هنر تعلیم ،گواه این ادعای ماست.

  222-minبسته های آموزشی در زمینه محتوای الکترونیکی که بلافاصله بعد از عضویت برایتان پست خواهد شد .

 • بسته آموزشی تولید محتوای الکترونیکی با کپتیویت

  captivateمحتوای بسته : 1 عدد دی وی دی

  قیمت محصول در سایت : 69000 تومان

  ارسال رایگان برای اعضای پکیج کسب و کار

  %d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1

 • بسته آموزشی گرافیک برای تولید محتوای الکترونیکی

  فتوشاپمحتوای بسته :  ( 2 عدد دی وی دی)

  قیمت اصلی محصول در سایت : 99000 تومان 69000 تومان

  ارسال رایگان برای اعضای پکیج کسب و کار

  %d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1

 • بسته آموزشی تولید محتوای الکترونیکی حرفه ای با پاورپویت

  تولید محتوای الکترونیکی با پاورپوینت  محتوای بسته :  2 عدد دی وی دی

  قیمت اصلی در وبسایت : 69000 تومان

  ارسال رایگان برای اعضای پکیج کسب و کار

  %d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1

 • مجموعه ی انیمیشن های حرکتی GIF

  %d8%a7%d9%86%db%8c%d9%85%db%8c%d8%b4%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ad%d8%b1%da%a9%d8%aa%db%8cمحتوای بسته : 1 عدد دی وی دی

  قیمت محصول در سایت : 24500 تومان

  ارسال رایگان برای اعضای پکیج کسب و کار

  %d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1

 • مجموعه مواد اولیه تولید محتوای الکترونیکی

  %d9%85%d9%88%d8%a7%d8%af-%d8%a7%d9%88%d9%84%db%8c%d9%87-%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%84%da%a9%d8%aa%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%da%a9%db%8cمحتوای بسته : 2 عدد دی وی دی

  قیمت محصول در سایت : 49000 تومان

  ارسال رایگان برای اعضای پکیج کسب و کار

  %d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1

 • بسته تصاویر کارتنی با کیفیت بالا

  clipartsمحتوای بسه : 1 عدد دی وی دی

  قیمت محصول در سایت : 14500 تومان

  ارسال رایگان برای اعضای پکیج کسب و کار

  %d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1

بسته های آموزشی در زمینه محتوای الکترونیکی که در طول 15 ماه عضویت به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

 • محصول شماره 1

  دوره ی آموزش تکمیلی کپتیویت شامل مباحث آموزشی پیشرفه در زمینه تولید محتوای الکترونیکی با کپتیویت

  میزان پیشرفت پروژه

  10%

 • محصول شماره 2

  دوره ی آموزش مقدماتی و متوسط نرم افزار استوری لاین

  میزان پیشرفت پروژه

  5%

 • محصول شماره 3

  دوره ی آموزش تکمیلی نرم افزار استوری لاین

  میزان پیشرفت پروژه

  5%

 • محصول شماره 4

  مجموعه ی بی نظیر تم ها و منو های آماده پاورپوینت

  میزان پیشرفت پروژه

  90%

 • محصول شماره 5

  مجموعه ی بی نظیر باتن ها ، منو ها و پروژه های آماده فتوشاپ به منظور استفاده در پروژه های محتوای الکترونیکی

  میزان پیشرفت پروژه

  85%

 • محصول شماره 5

  مجموعه ی بی نظیر باتن ها ، منو ها و پروژه های آماده فتوشاپ به منظور استفاده در پروژه های محتوای الکترونیکی

  میزان پیشرفت پروژه

  85%

 • محصول شماره 6

  مجموعه وکتور های بسیار زیبا و باکیفیت ، جهت استفاده درطراحی محتوای الکترونیکی

  میزان پیشرفت پروژه

  95%

 • محصول شماره 7

  آموزش کامل فیلم برداری و میکس حرفه ای فیلم های آموزشی به منظور آماده سازی و ویریش محتوا

  میزان پیشرفت پروژه

  10%

 • محصول شماره 9

  آموزش های اختصاصی و کاربردی در زمینه بازاریابی از قبیل ثبت دامنه ، سفارش هاست پیاده سازی وبسایت و مدیریت آن همچنین ایجاد فروشگاه اینترنتی جهت فروش محتواهای تولید شده

  میزان پیشرفت پروژه

  20%

چطور می توانید به عنوان کاربر کسب و کارمحتوایی ثبت نام کنید؟ 

میزان سرمایه گذاری شما :  690 هزار تومان

 • روش دوم : پرداخت آفلاین ( خودپرداز)

  در این روش شما می توانید با پرداخت هزینه عضویت به شماره حساب 103017291002 و یا شماره کارت 6037991883052213 بنام علی پاکزاد نزد بانک ملی و ارسال کد پرداختی به شماره 09153853914 و یا آی دی تلگرام @honaretalim به عنوان کاربر ویژه ما ثبت نام بکنید.

 • روش اول : پرداخت آنلاین

  در این روش با کلیک بر روی دکمه زیر به سامانه پرداخت آنلاین متصل شده و می توانید به صورت اینترنتی حق عضویت خودتان را پرداخت نمایید. بلافاصله بعد پرداخت صورتحساب شما برای ما ارسال خواهد شد.