آموزش مقدماتی فتوشاپ

یکی از مواردی که بنده به شاگردان خودم و همچنین کاربران سیستم عامل ویندوز بخصوص دوستانی که در زمینه تولید محتوای الکترونیکی فعالیت دارند ، توصیه می کنم ، یاد گیری نرم افزار فتوشاپ است . اصلا برای شما توجیهی وجود ندارد به عنوان فردی که در زمینه تولید محتوای الکترونیکی فعالیت می کنید ، با این نرم افزار قدرتمند و محبوب سروکار و آشنایی نداشته باشید .

بگذارید برایتان چند تا مثال بزنم :

  • جشن تولد فرزند و یا دوستان تان است و شما می خواهید با طراحی تابلوی زیبا به همراه تصویری از ایشان به همراه متن تبریک او را غافلگیر کنید ؛
  • فرزند، دوستان و یا خودتان در موسسه ای برای آزمون ، استخدامی و یا …. شرکت کرده اید و قصد دارید عکسی را که در سیستمتان ذخیره دارید را به اندازه ای متناسب با شرایط خواسته شده برش داده و ارسال بکنید .
  • متن تبریکی را در مناسبت های مختلف به شکل فانتزی و زببایی طراحی کرده و در گروه های تلگرام و یا هر جای دیگری منتشر کنید .
  • تصویری از یک تفریح خاطره انگیزی دارید که نیاز هست موارد ناخواسته ای درون عکس حذف شده و یا برای زیباتر شدن آن مواردی مثل گل و بلبل به آن اضافه شود .
  • تصویر پشت زمینه زیبا و فوق العاده ای را در اینترنت یافته و ذخیره کرده اید و قصد دارید تصویر خودتان را در داخل آن قرار بدید.
  • تصویری از خود یا دوستانتان تهیه کرده اید ولی رنگ بندی مناسبی ندارد و قصد دارید رنگ و لعاب متفاوتی به آن ببخشید .
  • تصویری درون رایانه تان ذخیره دارید و می خواهید حجم و اندازه ی آن را متناسب با نیازی که دارید بزرگ یا کوچک بکنید.

کمی حرفه ای تر :

  • پروژه ی محتوای الکترونیکی درست کرده اید و قصد دارید انواع دکمه های زیبا ، انواع منو ها ، انواع پس زمینه های جذاب و انواع نوشته های زیبا برای آن ایجاد بکنید .
  • برای محصول تولید شده ی خودتان و جهت فروش آن لیبل زیبایی را طراجی کرده و سپس به مشتریان عرضه کنید .
  • از پروژه های آماده و جذاب تولید شده برای اهداف کاری خودتان استفاده بکنید.

در دوره ی آموزش مقدماتی فتوشاپ شما به خوبی ابزارهای نرم افزار فتوشاپ را شناخته و به صورت کاملا کاربردی با ابزارهای موجود در فتوشاپ تغییرات دلخواه تان را بر روی تصاویر اعمال کرده و همچنین تکنیک هایی را جهت کار با تصاویر می آموزید .این دوره ی آموزشی توسط دوست خوبم جناب آقای صلواتی نفر دوم تولید محتوای الکترونیکی کشورآموزش داده شده است بنابراین این دوره را به افرادی که قصد دارند آموزش کاربردی این نرم افزار محبوب را از منبعی موثق دریافت کرده و آموزش ببینند ، پیشنهاد می کنم .

سرفصل های آموزشی این دوره :

رایگان – سفارش محصـــــــول
0 پاسخ

چرا نظرتان را نمی نویسید ؟

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
از شما متشکریم که با نظراتتان به ما انرژی لازم برای ادامه کار را می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *