دوره آموزش تولید محتوای الکترونیکی با
استوری لاین

پرفروش‌ترین و باکیفیت ترین دوره آموزشی وبسایت آموزشی هنر تعلیم دوره تولید محتوای الکترونیکی با استوری لاین است. 

در این دوره ما در 24 جلسه به صورت کاملا کاربردی پروژه ای را از صفر شروع کرده و سعی شده به تمام آنچه را که برای تولید یک محتوای حرفه ای نیاز می باشد، پرداخته شود.

توضیحات تکمیلی دوره آموزش کاربردی استوری لاین

در این دوره با نرم افزار استوری لاین به صورت کامل پروژه ای را به صورت عملی کار خواهیم کرد.

 

نکته : آموزش های استوری لاین در دو بخش 1- تولید محتوا با استوری لاین ( همین آموزش ) و 2- تکنیک های کاربردی استوری لاین تولید شده است


همین الان ثبت نام کنید…

ما سعی کردیم تمام آنچه را که شما برای تولید یک محتوای نسبتا حرفه ای نیاز دارید را در این دوره بی کم و کاست در اختیار شما قرار دهیم . به طور مثال اگر این دوره را به یادگیری فنون رانندگی تشبیه کنیم، ما هر آنچه را که یک راننده برای گرفتن گواهی نامه و رانندگی نیاز داره رو بی کم و کاست آموزش داده ایم. اما همه می دانیم که مسئله مهم تر در رانندگی کسب مهارتی است که رانندگانی مثل شوماخر دارند . مهارتی که حاصل سال ها تلاش و بی خوابی و کسب تجربه است و کاملا مشخصه که به راحتی و یک روزه بدست نیامده اند .

بنابراین دوره ی پیشرفته ی استوری لاین ، تمام اندوخته ها ، تجارب و مهارت های ما در زمینه ی تولید محتوای الکترونیکی به صورت مجموعه ترفند های استوری لاین به اشتراک گذاشته خواهد شد. به طور مثال حالت نمایش فول اسکرین و یا نمایش تمام صفحه ی فیلم در برنامه استوری لاین وجود ندارد ولی با به کار بردن ترفندهایی می توان حالتی ایجاد کرد تا این کار انجام شود. 

در این دوره سعی کرده‌ایم آموزش ها را به صورت کاملا پروژه محور و کاربردی، به ساده ترین شیوه ممکن ارائه دهیم.

اینحانب علی پاکزاد مدیر وبسایت آموزشی هنر تعلیم ، این دوره را نیز همانند دوره ی مقدماتی استوری لاین در خدمتتان خواهم بود . تمام تلاش من در دوره های آموزشی این است که اولا تمام اندوحته هایم را بی کم و کاست در اختیار کاربرانم قرار دهم . دوم اینکه سعی می کنم محتوا رو با ساده ترین روش ممکن به کاربر منتقل کنم  و مورد سوم به کیفیت خروجی آموزش ها و همچنین تدوین قوی آنها وسواس زیادی دارم.بنابراین تمام سعی ام بر این است تا مطابق آخرین استانداردهای جهانی تا جایی که امکانات سخت افزاری بنده پاسخ گو باشد فیلم های آموزشی باکیفیتی رو در اختیار شما قرار دهم .

این دوره در 24 قسمت آموزش داده شده است به عبارتی ما  در این دوره در 24 قسمت مرحله به مرحله سناریو خودمان را در محیط پاورپوینت تعریف کرده و نهایتا مرحله به مرحله در محیط استوری لاین طراحی ها و محتوا سازی خودمان را انجام داده و نهایتا اتوران بسیار زیبایی را از این محتوا ایجاد کرده ایم. حاصل آموزش این دوره اتوران حرفه ای و بسیار کاربردی برای شما خواهد بود که می تواند الگوی بسیار مناسبی برای پروژه هاتان باشد.


همین الان تهیه کنید…

لینک دانلود این دوره به محض خرید و پرداخت هزینه در اختیارتان قرار خواهد گرفت. البته دوستانی که به هر دلیلی نمی توانند دانلود کنند و تمایل به دریافت آموزش ها به صورت بسته فیزیکی را نیز داشته باشند می توانند محصول را از فروشگاه به لیست خریدهای خود اضافه کرده و درخواست دریافت بسته پستی را داشته باشند. 

همانطور که می دانید با توجه به آپدیت های منظمی که از طرف شرکت سازنده محصول استوری لاین ارائه می شود، راهکارها و امکانات تازه ای به نرم افزار اضافه می شود . همچنین درگیر بودن های مداوم با این نرم افزار و دریافت بازخوردهاپی محتلف از طرف کاربران می تواند زمینه ساز ترفند های بسیاری باشد . به طور حتم این فرآیند، زمان ، هزینه و انرژی بسیار زیادی را می طلبد. لذا برای شما اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود که بخواهید انرژی و وقت خودتان را صرف کشف ترفند های استوری لاین کنید . بنابراین در قبال حمایت شما ، ما زمان ، انرژی و فکرمان را به صورت مجموعه تکنیک و ترفند های آماده در اختیارتان قرار خواهیم گذاشت . به طور حتم یادگیری هر تکنیکی راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار استوری لاین بوده و زمینه ی درآمدی خوبی برایتان خواهد بود . درخواست های بسیاری در زمینه تولید محتوا با استوری لاین از طرف مشتریان به ما داده می شود که اغلب به دلیل ذیق وقت پذیرفته نمی شوند.

مطمنا تهیه و تولید دوره های آموزشی با کیفیت ، زحمت زیادی داشته و نیازمند صرف زمان زیادی می باشد. ما به منظور ارج نهادن به کاربران ، بر خود لازم می دانیم با وسواس زیادی آموزش ها را تهیه و در اختیار آنها قرار دهیم .

مبلغ سرمایه گذاری در دوره ی آموزشی استوری لاین 159000 تومان خواهد بود که شما می توانید ضمن تهیه این محصول آموزشی، به مدت یک سال از پشتیبانی و به صورت مادام‌العمر از آپدیت های انجام شده آموزش استوری لاین بهره مند شوید .

دریافت این بسته آموزشی را به افراد زیر توصیه می کنم.


این دوره برای چه کسانی مناسب است؟


این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

شرکت در این دوره را برای تمام افرادی که شرایط زیر را دارند توصیه می کنیم و اطمینان می دهیم که به آنها کمک زیادی خواهد کرد تا کسب و کارشان را بهبود ببخشند.

 • صاحبان کسب و کاری که به فکر ورود قدرتمند به دنیای مجازی هستند .
 • وبمسترانی که قصد تولید محتوای حرفه ای برای وبسایتشان دارند .
 • افرادی که می خواهند در خانه کسب درآمد آنلاین داشته باشند .
 • افراد شاغل در موسسات که کار تبلیغات و یا تولید محتوای موسسه را انجام می دهند .
 • افرادی که می خواهند وارد دنیای درآمدزایی از طریق پروژه های تولید محتوا شوند .
 • برای تمام کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین خود هستند .
 • تمام دانش آموزان و معلمانی که قصد حضور قوی و حرفه ای در جشنواره های تولید محتوا را دارند .
 • تمامی اساتید دانشگاه و معلمانی که قصد تولید محتوا جهت ارائه در کلاس را دارند .
 • صاحبان کسب و کار اینترنتی که قصد ارائه محصولات آموزشی خودشان به صورت پکیج آموزشی دارند .

شرکت در این دوره را برای تمام افرادی که شرایط زیر را دارند اصلا توصیه نمی کنیم و حضور آنها در دوره هیچ کمکی به آنها نخواهد کرد و فقط گذراندن دوره ی مقدماتی برایشان کافی است .

 • معلمان و اساتید دانشگاه که علاقه دارند با روش های سنتی مطالب خودشان را ارائه دهند.
 • دانش آموزان و معلمانی که صرفا قصد حضور در جشنواره های تولید محتوا را دارند.
 • افرادی که از سطح درآمد کنونی خودشان راضی هستند و تمایل به شغل دیگری ندارند.
 • افرادی که برای تولید محتواهای خود متکی به دیگران هستند.
 • صاحبان کسب و کاری که قصد ارایه آموزش های با کیفیتی را ندارند .


ما همواره بر این باوریم که رضایت شما مهمتر از آموزش های ماست. لذا در صورتی که به هر دلیل از آموزش های این دوره رضایت نداشتید ، به مدت ۳ ماه از زمان آغاز شروع دوره ها ، می‌توانید تمام مبلغی که در این دوره هزینه کرده اید را دریافت کنید .

کاربردی‌ترین دوره تولید محتوا

تمامی آنچه را که برای تولید یک محتوای حرفه ای و کامل نیاز دارید در این مجموعه آموزش داده شده است.

آموزش‌های کاملا کاربردی و پروژه محور

تمامی تکنیک ها به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور تهیه و ضبط شده اند . تکنیک هایی که در این دوره استفاده شده، مواردی هستند که به دفعات می توانید در پروژه های مشابه خود از آنها استفاده کنید.


همین الان تهیه کنید…

آپدیت رایگان آموزش ها

شما به طور دایم می توانید به آموزش‌های جدید ما در زمینه استوری لاین دسترسی داشته باشید.

پشتیبانی کامل در طول آموزش

ما به صورت شبانه روزی در تمام طول آموزش ، پاسخ گوی سوالات شما بوده و همچنین محتوای تولیدی شما را از نظر پارامترهای استاندارد سازی بررسی خواهیم کرد.