شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وبسایت آموزشی هنر تعلیم

تمامی مطالب ، مقالات و آموزش های درج شده در وبسایت آموزشی هنرتعلیم، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و خود را ملزم به رعایت موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای می داند. هیچ کدام از مصادیق محتوای مجرمانه در این وبسایت وجود ندارد.

مشاهده شرایط و ضوابط

قوانین محتوا

در وبسایت آموزشی هنر تعلیم مقالات، فایل های صوتی و فیلم هایی به صورت رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار داده ایم تا بتوانند با استفاده از آن ها محتوای الکترونیکی تولید کنند. تمامی محتوای ارائه شده ی در وبسایت آموزشی هنر تعلیم به صورت کاربردی و پروژه محور است. مخاطبان اصلی ما ، دانشجویان ، مدرسان، دبیران ، اساتید و معلمان عزیز هستند ولی موسسات و شرکت های خصوصی و دولتی نیز می توانند برای تولید محتوای خود از آموزش ها ما بهره مند شوند. برای استفاده از محتواهای آموزشی هنر تعلیم نیازی به ثبت نام نیست .

قوانین به اشتراک گذاری

تمام محتوای وبسایت هنر تعلیم، شامل : فیلم ها، فایل های صوتی، مقالات، محصولات و … توسط علی پاکزاد و یا با نظارت کامل نوشته می شوند. برخی از محتوای وبسایت ترجمه ی منابع خارجی هستند که در این صورت منابع در زیر مقالات ذکر شده اند و یا لینک منبع درج شده است. به اشتراک گذاری محتوای رایگان وبسایت آموزشی هنر تعلیم ، فقط با ذکر منبع ! بلامانع است. به خاطر زحمات زیادی که برای تهیه تک تک محصولات آموزشی هنر تعلیم کشیده شده است ، کاربران بدون اجازه حق انتشار و یا فروش محصولات خریداری شده را ندارند.

قوانین حفظ حریم شخصی 1

شماره موبایل افراد و یا اطلاعات پروفایل کاربران کاملاً محرمانه می‌باشد و به هیچ وجه افشا نخواهد شد. انتقال اطلاعات) که شامل ارتباطات بوسیله e-mail نیز می شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود؛ وبسایت آموزشی هنر تعلیم مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد.

قوانین خرید از سایت

شما می توانید محصولات هنر تعلیم را بدون نیاز به عضویت در وبسایت تهیه کنید. تمام خدمات وبسایت تضمین ۱۰۰ درصدی بازگشت وجه دارند. یعنی اگر استفاده کردید و راضی نبودید تمام پول شما به شما بازگردانده می شود! تمامی خریدهای شما در بستر امن SSL انجام می گیرد . لذا نگرانی بابت پرداخت های اینترنتی از بستر وبسایت هنر تعلیم نخواهید داشت. تمامی آموزش های ارائه شده در وبسایت هنر تعلیم با هزینه ی پستی رایگان ارسال می شوند.

دیدگاه در وبسایت هنر تعلیم

در هنگام درج دیدگاه موارد فرهنگی و اخلاقی را رعایت کنید. توهین به اقوام و مذاهب ممنوع می باشد. استفاده از کلمات نامناسب و دور از ادب در پاسخ به دیگران و ارسال دیدگاه ممنوع است. مسئولیت نوشته های هر کاربر در وبسایت هنر تعلیم به عهده ی خودش می باشد بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید. لطفا دیدگاه ها را به استفاده از حروف فارسی بنویسید. ( یعنی به قول معروف به صورت فینگلیش ننویسید) دیدگاه هایی که مغایر با قوانین باشند حذف خواهند شد. تحلیلها، نظرات و نوشته‌های کاربران نظر شخصی آن ها بوده و وبسایت هنر تعلیم مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.

قوانین حفظ حریم شخصی 2

ما بعنوان مسئولین این سایت، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت. هنر تعلیم محق است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدینوسیله اعلام می دارید که استفاده پیوسته از وب سایت دلیل بر موافقت شما با سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه های تنظیم شده بعدی خواهند شد.