طراحی و ساخت آزمون با مولتی مدیا بیلدر

بنا به درخواست مکرر کاربران در ارتباط با گذاشتن فیلم های آموزشی ساخت آزمون با مولتی مدیا بیلدر ، بخش اول آن را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان جهت استفاده قرار دادیم . چون فیلم های این بخش از مجموعه ی دوره ی  آموزشی صفرتا صد تولید محتوای الکترونیکی انتخاب گردیده ، بنابراین بخش های دیگر از طراحی آزمون  رو به صورت دانلود به شرط پرداخت قرار داده ایم .

توضیحات آزمون سازی با مولتی مدیا بیلدر

ما در مجموعه ی صفرتا صد تولید محتوای الکترونیکی بخشی رو اختصاص به طراحی 3 مدل آزمون کردیم که در سطح یک بازخوردی که کاربر دریافت می کند ؛ بازخورد مستقیم تشویق و یا تنبیه به صورت های مختلف می باشد.

در آزمون سطح یک، در حین پاسخ به سوالات بازخوردی مستقیم دریافت می کند ، 

در آزمون سطح دوم ،  در حین پاسخ به سوالات بازخوردی را دریافت نمی کند ، بلکه بعد از پایان آزمون با کلیک بر روی گزینه ای نمره ای را به عنوان بازخورد به کاربر نشان می دهد.

در آزمون سطح سوم ،  کاربر علاوه بر دریافت بازخورد نمره ، پیغامی را نیز دریافت می کند که میزان پیشرفت وی را در این آزمون به اون گوشزد می کند.

ما سعی کرده ایم در این سه روش از طراحی آزمون با یک برنامه نویسی بسیار ساده ، روش طراحی انواع آزمون ها را به شما آموزش دهیم که براحتی بتوانید به صورت اختصاصی برای برنامه های محتوایی تان آزمون طراحی کنید.