اگر ویدئو های آموزشی دوره ی مقدماتی استوری لاین را مشاهده کرده باشین ما برخی از طراحی های خودمان را با نرم افزار پاورپوینت انجام داه ایم .

در دوره ی آموزش حرفه ای نرم افزار پاورپوینت ، شما می آموزید انواع دکمه ها , منوها , آیتم ها و موارد مورد نیاز تولید محتوای الکترونیکی را با نرم افزار پاورپوینت و به روش بسیار جذاب و خیره کننده بسازید . ما در این دوره آموزشی به صورت کاملا کاربردی و با سبکی جدید بیش از 50 روش و پروژه ی عالی را کار خواهیم کرد . تکنیک هایی که در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت به شما کمک خواهد کرد تا المان های زیبایی را برای محتوای الکترونیکی و انیمیشن های حرکتی طراحی و بکار ببرید .

 • ما در این دوره با حداقل 50 تکنیک در خدمت شما خواهیم بود که هر تکنیک ، خود پروژه ی کاملی از صفر تا صد طراحی یک المان می باشد .
 • شما می توانید به صورت جداگانه نیز هر بخش را خریداری کنید ولی در صورت تهیه ی یکجای آموزش ها چند برابر می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
 • به جرات آموزش های این دوره و دوره ی استوری لاین حرفه ای که به صورت تکنیک ارائه می شود یکی از تاثیرگذارترین دوره های آموزشی خواهد بود که شما تابحال گذرانده اید .

چند نمونه از مواردی که جزو آموزش های این دوره بوده و با ابزارهای نرم افزار پاورپوینت طراحی شده است را می توانید ببینید.

نـمـونه شـمـــاره یک

نـمـونه شـمـــاره دو

نـمـونه شـمـــاره سه

نـمـونه شـمـــاره چهار

نـمـونه شـمـــاره پنج

نـمـونه شـمـــاره شش

نـمـونه شـمـــاره هفت

نـمـونه شـمـــاره هشت

اینحانب علی پاکزاد مدیر وبسایت آموزشی هنر تعلیم ، این دوره را نیز همانند دوره ی مقدماتی استوری لاین در خدمتتان خواهم بود . تمام تلاش من در دوره های آموزشی این است که اولا تمام اندوحته هایم را بی کم و کاست در اختیار کاربرانم قرار دهم . دوم اینکه سعی می کنم محتوا رو با ساده ترین روش ممکن به کاربر منتقل کنم  و مورد سوم به کیفیت خروجی آموزش ها و همچنین تدوین قوی آنها وسواس زیادی دارم.بنابراین تمام سعی ام بر این است تا مطابق آخرین استانداردهای جهانی تا جایی که امکانات سخت افزاری بنده پاسخ گو باشد فیلم های آموزشی باکیفیتی رو در اختیار شما قرار دهم .

کاربران دوره ی حرفه ای می توانند تکنیک های آموزشی پاورپوینت را از اسفند تا اسفند به مدت 12 ماه به صورت رایگان دریافت نمایند . آموزش ها در تایم های مختلف در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مطمنا طولانی تر شدم دوره ی آموزشی ، به ما این فرصت را خواهد تا تا با مطالعه عمیق تر تکنیک های نابی رو تقدیمتان کنیم و هم اینکه فرصت خوبی برای شما خواهد بود تا آموزش های بیشتری را دریافت کنید . البته با گذراندن دوره ی آموزشی شما می توانید تولید محتوایتان را شروع بکنید و با دریافت تکنیک های دوره ی پیشرفته معنا و مفهوم بیشتری به محتواتان داده و هوشمندانه تر عمل بکنید .

صفحه ی اختصاصی برای کاربران شرکت کننده در دوره ایجاد خواهد شد و تمام ویدئو های آموزشی در همان پیج قابل دسترسی ، مشاهده و دانلود بوده و شما در مدت زمان 12 ماه می توانید به آموزش ها دسترسی داشته باشید .

اگر دوره آموزشی مقدماتی استوری لاین را گذرانده باشید ، ما برخی از طراحی های خودمان را با کمک پاورپوینت انجام دادیم و مشاهده کردید که چقدر پاورپوینت می تواند به شما کمک نماید تا محتوای حرفه ای را ارائه نمایید. ما بیش از 50 تکنیک آموزشی را در این دوره با شما کار خواهیم کرد . به طور حتماین فرآیند، زمان ، هزینه و انرژی بسیار زیادی را می طلبد. لذا برای شما اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود که بخواهید انرژی و وقت خودتان را صرف کشف ترفند های پاورپوینت کنید . بنابراین در قبال حمایت شما ، ما زمان ، انرژی و فکرمان را به صورت مجموعه تکنیک و ترفند های آماده در اختیارتان قرار خواهیم گذاشت . به طور حتم یادگیری هر تکنیکی راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار پاورپوینت بوده و زمینه ی درآمدی خوبی برایتان خواهد بود .

مطمنا تهیه و تولید دوره های آموزشی با کیفیت ، زحمت زیادی داشته و نیازمند صرف زمان زیادی می باشد. ما به منظور ارج نهادن به کاربران ، بر خود لازم می دانیم با وسواس زیادی آموزش ها را تهیه و در اختیار آنها قرار دهیم .

مبلغ سرمایه گذاری در دوره ی آموزشی جامع پاورپوینت 129000 تومان خواهد بود که شما می توانید به یکی از روش های زیر به جمع محتواسازان ما اضافه شده و به مدت یک سال از تمامی آموزش ها در زمینه ی تولید محتوا با پاورپوینت بهره مند شوید .

روش اول : سفارش به صورت آنلاین ( پرداخت اینترنتی )

در این روش می توانید از طریق درگاه اختصاصی دوره ی آموزشی پاورپوینت حرفه ای مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین پرداخت کنید .

روش دوم : سفارش به صورت آفلاین (کارت به کارت)

در این روش می توانید مبلغ دوره را به یکی از حساب های زیر واریز کرده و از طریق فرم تماس و یا آی دی تلگرام (honaretalim@)به ما اطلاع دهید .

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

شرکت در این دوره را برای تمام افرادی که شرایط زیر را دارند توصیه می کنیم و اطمینان می دهیم که به آنها کمک زیادی خواهد کرد تا کسب و کارشان را بهبود ببخشند.

 • صاحبان کسب و کاری که به فکر ورود قدرتمند به دنیای مجازی هستند.
 • صاحبان کسب و کاری که قصد تولید محتوا برای وبسایتشان دارند.
 • افرادی که میخواهد در خانه بنشینند و کسب درآمد آنلاین داشته باشند.
 • افراد شاغل در موسسات که کار تبلیغات و یا تولید محتوای موسسه را انجام می دهند.
 • افرادی که می خواهند وارد دنیای درآمدزایی از طریق پروژه های تولید محتوا شوند.
 • برای تمام کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین خود هستند.
 • تمام دانش آموزان و معلمانی که قصد حضور قوی و حرفه ای در جشنواره های تولید محتوا را دارند.
 • تمام دانشجویانی که قصد ارائه پروژه های دانشگاهی را دارند.
 • تمامی اساتید دانشگاه و معلمانی که قصد تولید محتوا جهت ارائه در کلاس را دارند.

این دوره برای چه کسانی مناسب نبست؟

شرکت در این دوره را برای تمام افرادی که شرایط زیر را دارند اصلا توصیه نمی کنیم و حضور آنها در دوره هیچ کمکی به آنها نخواهد کرد و فقط گذراندن دوره ی مقدماتی برایشان کافی است .

 • معلمان و اساتید دانشگاه که علاقه دارند با روش های سنتی مطالب خودشان را ارائه دهند.
 • دانش آموزان و معلمانی که صرفا قصد حضور در جشنواره های تولید محتوا را دارند.
 • افرادی که از سطح درآمد کنونی خودشان راضی هستند و تمایل به شغل دیگری ندارند.
 • افرادی که برای تولید محتواهای خود متکی به دیگران هستند.

 

همانطور که اشاره شد این دوره آموزشی در طول مدت 12 ماه به صورت تکنیک های کاربردی ارائه خواهد شد و تمام سعی مان بر این است تا آموزش های ناب و دست اولی را تقدیم شمانماییم و بر این باوریم که رضایت شما مهمتر از آموزش های ماست . لذا در صورتی که به هر دلیل از آموزش های این دوره رضایت نداشتید ، به مدت 3 ماه از زمان آغاز شروع دوره ها ، می توانید تمام مبلغی که در این دوره هزینه کرده اید را دریافت کنید .