سبد خرید 0

بسته جامع تکنیک های کاربردی پاورپوینت

اگر ویدئو های آموزشی دوره ی مقدماتی استوری لاین را مشاهده کرده باشین ما برخی از طراحی های خودمان را با نرم افزار پاورپوینت انجام داه ایم .

در دوره ی آموزش حرفه ای نرم افزار پاورپوینت ، شما می آموزید انواع دکمه ها , منوها , آیتم ها و موارد مورد نیاز تولید محتوای الکترونیکی را با نرم افزار پاورپوینت و به روش بسیار جذاب و خیره کننده بسازید . ما در این دوره آموزشی به صورت کاملا کاربردی و با سبکی جدید بیش از ۵۰ روش و پروژه ی عالی را کار خواهیم کرد . تکنیک هایی که در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت به شما کمک خواهد کرد تا المان های زیبایی را برای محتوای الکترونیکی و انیمیشن های حرکتی طراحی و بکار ببرید .

توضیحات تکنیک های پیشرفته پاورپوینت

  • ما در این دوره با حداقل ۵۰ تکنیک در خدمت شما خواهیم بود که هر تکنیک ، خود پروژه ی کاملی از صفر تا صد طراحی یک المان می باشد .
  • شما می توانید به صورت جداگانه نیز هر بخش را خریداری کنید ولی در صورت تهیه ی یکجای آموزش ها چند برابر می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
  • به جرات آموزش های این دوره و دوره ی استوری لاین حرفه ای که به صورت تکنیک ارائه می شود یکی از تاثیرگذارترین دوره های آموزشی خواهد بود که شما تابحال گذرانده اید.

علی پاکزاد  ، مدرس این دوره ،دارای سوابق زیر است.

  • مدیر مجموعه آموزشی هنر تعلیم ،
  • بیش از 20 سال سابقه ی تولید محتوای الکترونیکی
  • کسب چندین مقام اول کشوری و چندین مقام اول استانی
  • کسب عنوان نخست کشوری در سال  88 و 92 از بین 8000 آثار ارسالی
  • مدرس دوره های آموزش تولید محتوای الکترونیکی ،
  • عضو کمیته تولید نرم افزار های آموزشی استان ،

کاربران دوره ی حرفه ای می توانند تکنیک های آموزشی پاورپوینت را از اسفند تا اسفند به مدت ۱۲ ماه به صورت رایگان دریافت نمایند . آموزش ها در تایم های مختلف در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مطمنا طولانی تر شدم دوره ی آموزشی ، به ما این فرصت را خواهد تا تا با مطالعه عمیق تر تکنیک های نابی رو تقدیمتان کنیم و هم اینکه فرصت خوبی برای شما خواهد بود تا آموزش های بیشتری را دریافت کنید . البته با گذراندن دوره ی آموزشی شما می توانید تولید محتوایتان را شروع بکنید و با دریافت تکنیک های دوره ی پیشرفته معنا و مفهوم بیشتری به محتواتان داده و هوشمندانه تر عمل بکنید .

صفحه ی اختصاصی برای کاربران شرکت کننده در دوره ایجاد خواهد شد و تمام ویدئو های آموزشی در همان پیج قابل دسترسی ، مشاهده و دانلود بوده و شما در مدت زمان ۱۲ ماه می توانید به آموزش ها دسترسی داشته باشید .

مطمنا تهیه و تولید دوره های آموزشی با کیفیت ، زحمت زیادی داشته و نیازمند صرف زمان زیادی می باشد. ما به منظور ارج نهادن به کاربران ، بر خود لازم می دانیم با وسواس زیادی آموزش ها را تهیه و در اختیار آنها قرار دهیم .

 

مبلغ سرمایه گذاری در دوره ی آموزشی جامع پاورپوینت 169000 تومان خواهد بود که شما می توانید  به مدت یک سال از تمامی آموزش ها در زمینه ی تولید محتوا با پاورپوینت بهره مند شوید .

دریافت این بسته آموزشی را به افراد زیر توصیه می کنم.

همانطور که اشاره شد این دوره آموزشی در طول مدت ۱۲ ماه به صورت تکنیک های کاربردی ارائه خواهد شد و تمام سعی مان بر این است تا آموزش های ناب و دست اولی را تقدیم شمانماییم و بر این باوریم که رضایت شما مهمتر از آموزش های ماست . لذا در صورتی که به هر دلیل از آموزش های این دوره رضایت نداشتید، به مدت ۳ ماه از زمان آغاز شروع دوره ها، می توانید تمام مبلغی که در این دوره هزینه کرده اید را دریافت کنید .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://honaretalim.com/?p=14415