در دوره ی آموزشی سطح حرفه ای استوری لاین ، آموزش ها را به صورت ترفند ارائه خواهیم کرد . در این سبک از از آموزش شما با تمام باید و نباید ها و شدن ها و نشدنی های تولید محتوای حرفه ای آشنا خواهید شد . به عبارتی این سبک آموزش فراتر از یک دوره ی آموزشی خواهد بود بنابراین محدودیتی که در دوره های آموزشی برای ارایه یک محتوا در چارچوب مشخص شده وجود دارد و مانع از پرداختن به تمام جوانب آموزش می شود را در سطح حرفه ای استوری لاین نخواهیم داشت.همچنین با نرم افزار های اختصاصی استوری لاین که شامل موارد زیر هستند کار خواهیم کرد.

Quizmaker: این برنامه همانطور که از نام آن مشخص است برای ساخت آزمون های کوچک به کار می اید. به عنوان مثلاً می‌توانیم در حین ساخت برنامه ی آموزشی، درس را یاد بگیریم و یک کوییز مختصر از طریق همان خود برنامه ی آموزشی آزمون گرفته می‌شود تا یادگیری تثبیت شود، اگر دقت کنید چنین امکانی حتی در آموزش‌های مستقیم وجود ندارد، چون دانش آموز آنقدر تمرکز و مهمتر از آن ، وقت ندارد.

Presenter: با استفاده از این برنامه می توانید فایل های تصویری و صوتی را به صورت اسلاید نمایش دهید. Presenter به پاور پوینت این امکان را می‌دهد که اسلاید‌های پاورپوینت را به صورت اسلاید‌های با کیفیت بالای فلش دربیاریم، این برنامه با برنامه‌های Quizmaker و Engage ترکیب می‌شود و از آن‌ها برای Interactive کردن اسلاید‌های پاورپوینت بهره می‌گیرد.

Engage: این ابزار نیز برای توسعه اسلاید ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این ابزار مخاطب را با اسلایدها درگیر کرده و از آن برای پیشرفت اسلاید‌ها کمک می‌گیرد.

Video Encoder: این برنامه برای تبدیل فایل های ویدیویی مورد استفاده قرار می گیرد. که امکان تبدیل فایل‌های ویدئویی جهت استفاده در برنامه آموزشی و حتی ضبط ویدئو از طریق وب کم را خواهد داد.

ما سعی کردیم تمام آنچه را که شما برای تولید یک محتوای نسبتا حرفه ای نیاز دارید را در دوره ی آموزشی مقدماتی  به صورت کاملا رایگان و بی کم و کاست در اختیار شما قرار دهیم . به طور مثال اگر این دوره را به یادگیری فنون رانندگی تشبیه کنیم، ما هر آنچه را که یک راننده برای گرفتن گواهی نامه و رانندگی نیاز داره رو بی کم و کاست آموزش داده ایم. اما همه می دانیم که مسئله مهم تر در رانندگی کسب مهارتی است که رانندگانی مثل شوماخر دارند . مهارتی که حاصل سال ها تلاش و بی خوابی و کسب تجربه است و کاملا مشخصه که به راحتی و یک روزه بدست نیامده اند .

بنابراین دوره ی پیشرفته ی استوری لاین ، تمام اندوخته ها ، تجارب و مهارت های ما در زمینه ی تولید محتوای الکترونیکی به صورت مجموعه ترفند های استوری لاین به اشتراک گذاشته خواهد شد. به طور مثال حالت نمایش فول اسکرین و یا نمایش تمام صفحه ی فیلم در برنامه استوری لاین وجود ندارد ولی با به کار بردن ترفندهایی می توان حالتی ایجاد کرد تا این کار انجام شود . سعی خواهیم کرد آموزش ها را به صورت کاملا پروژه محور و کاربردی ، به ساده ترین شیوه ممکن ارائه دهیم.

اینحانب علی پاکزاد مدیر وبسایت آموزشی هنر تعلیم ، این دوره را نیز همانند دوره ی مقدماتی استوری لاین در خدمتتان خواهم بود . تمام تلاش من در دوره های آموزشی این است که اولا تمام اندوحته هایم را بی کم و کاست در اختیار کاربرانم قرار دهم . دوم اینکه سعی می کنم محتوا رو با ساده ترین روش ممکن به کاربر منتقل کنم  و مورد سوم به کیفیت خروجی آموزش ها و همچنین تدوین قوی آنها وسواس زیادی دارم.بنابراین تمام سعی ام بر این است تا مطابق آخرین استانداردهای جهانی تا جایی که امکانات سخت افزاری بنده پاسخ گو باشد فیلم های آموزشی باکیفیتی رو در اختیار شما قرار دهم .

کاربران دوره ی حرفه ای می توانند تکنیک های آموزشی استوری لاین را از اسفند تا اسفند به مدت 12 ماه به صورت رایگان دریافت نمایند . آموزش ها در تایم های مختلف در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مطمنا طولانی تر شدم دوره ی آموزشی ، به ما این فرصت را خواهد تا تا با مطالعه عمیق تر مطالب نابی رو تقدیمتان کنیم و هم اینکه فرصت خوبی برای شما خواهد بود تا آموزش های بیشتری را دریافت کنید . البته با گذراندن دوره ی آموزشی شما می توانید تولید محتوایتان را شروع بکنید و با دریافت تکنیک های دوره ی پیشرفته معنا و مفهوم بیشتری به محتواتان داده و هوشمندانه تر عمل بکنید .

صفحه ی اختصاصی برای کاربران شرکت کننده در دوره ایجاد خواهد شد و تمام ویدئو های آموزشی در همان پیج قابل دسترسی ، مشاهده و دانلود بوده و شما در مدت زمان 12 ماه می توانید به آموزش ها دسترسی داشته باشید .

همانطور که می دانید با توجه به آپدیت های منظمی که از طرف شرکت سازنده محصول استوری لاین ارائه می شود، راهکارها و امکانات تازه ای به نرم افزار اضافه می شود . همچنین درگیر بودن های مداوم با این نرم افزار و دریافت بازخوردهاپی محتلف از طرف کاربران می تواند زمینه ساز ترفند های بسیاری باشد . به طور حتم این فرآیند، زمان ، هزینه و انرژی بسیار زیادی را می طلبد. لذا برای شما اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود که بخواهید انرژی و وقت خودتان را صرف کشف ترفند های استوری لاین کنید . بنابراین در قبال حمایت شما ، ما زمان ، انرژی و فکرمان را به صورت مجموعه تکنیک و ترفند های آماده در اختیارتان قرار خواهیم گذاشت . به طور حتم یادگیری هر تکنیکی راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار استوری لاین بوده و زمینه ی درآمدی خوبی برایتان خواهد بود . درخواست های بسیاری در زمینه تولید محتوا با استوری لاین از طرف مشتریان به ما داده می شود که اغلب به دلیل ذیق وقت پذیرفته نمی شوند  . برای کاربران این دوره فرصت خوبی خواهد بود تا در بانک محتواسازان برای انجام پروژه های تولید محتوا اضافه شوند .

مطمنا تهیه و تولید دوره های آموزشی با کیفیت ، زحمت زیادی داشته و نیازمند صرف زمان زیادی می باشد. ما به منظور ارج نهادن به کاربران ، بر خود لازم می دانیم با وسواس زیادی آموزش ها را تهیه و در اختیار آنها قرار دهیم .

مبلغ سرمایه گذاری در دوره ی آموزشی جامع استوری لاین 159000 تومان خواهد بود که شما می توانید به یکی از روش های زیر به جمع محتواسازان ما اضافه شده و به مدت یک سال از تمامی آموزش ها در زمینه ی تولید محتوا با استوری لاین بهره مند شوید .

روش اول : سفارش به صورت آنلاین ( پرداخت اینترنتی )

در این روش می توانید از طریق درگاه اختصاصی دوره ی آموزشی استوری لاین حرفه ای مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین پرداخت کنید .

روش دوم : سفارش به صورت آفلاین (کارت به کارت)

در این روش می توانید مبلغ دوره را به یکی از حساب های زیر واریز کرده و از طریق فرم تماس و یا آی دی تلگرام (honaretalim@)به ما اطلاع دهید .

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

شرکت در این دوره را برای تمام افرادی که شرایط زیر را دارند توصیه می کنیم و اطمینان می دهیم که به آنها کمک زیادی خواهد کرد تا کسب و کارشان را بهبود ببخشند.

 • صاحبان کسب و کاری که به فکر ورود قدرتمند به دنیای مجازی هستند.
 • صاحبان کسب و کاری که قصد تولید محتوا برای وبسایتشان دارند.
 • افرادی که میخواهد در خانه بنشینند و کسب درآمد آنلاین داشته باشند.
 • افراد شاغل در موسسات که کار تبلیغات و یا تولید محتوای موسسه را انجام می دهند.
 • افرادی که می خواهند وارد دنیای درآمدزایی از طریق پروژه های تولید محتوا شوند.
 • برای تمام کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین خود هستند.
 • تمام دانش آموزان و معلمانی که قصد حضور قوی و حرفه ای در جشنواره های تولید محتوا را دارند.
 • تمام دانشجویانی که قصد ارائه پروژه های دانشگاهی را دارند.
 • تمامی اساتید دانشگاه و معلمانی که قصد تولید محتوا جهت ارائه در کلاس را دارند.

این دوره برای چه کسانی مناسب نبست؟

شرکت در این دوره را برای تمام افرادی که شرایط زیر را دارند اصلا توصیه نمی کنیم و حضور آنها در دوره هیچ کمکی به آنها نخواهد کرد و فقط گذراندن دوره ی مقدماتی برایشان کافی است .

 • معلمان و اساتید دانشگاه که علاقه دارند با روش های سنتی مطالب خودشان را ارائه دهند.
 • دانش آموزان و معلمانی که صرفا قصد حضور در جشنواره های تولید محتوا را دارند.
 • افرادی که از سطح درآمد کنونی خودشان راضی هستند و تمایل به شغل دیگری ندارند.
 • افرادی که برای تولید محتواهای خود متکی به دیگران هستند.

همانطور که اشاره شد این دوره آموزشی در طول مدت 12 ماه به صورت تکنیک های کاربردی ارائه خواهد شد و تمام سعی مان بر این است تا آموزش های بهتر و کامل تری رو نسبت به دوره ی مقدماتی ارائه نماییم و بر این باوریم که رضایت شما مهمتر از آموزش های ماست . لذا در صورتی که به هر دلیل از آموزش های این دوره رضایت نداشتید ، به مدت 3 ماه از زمان آغاز شروع دوره ها ، می توانید تمام مبلغی که در این دوره هزینه کرده اید را دریافت کنید .

با سلام خدمت جناب پاکزاد… من آموزش های نرم افزاری زیادی را دیده ام… حقیقتا کار شما و تیم کاریتان بسیار بالاتر از آموزش های دیگر می دانم… از شما بسیار سپاسگذارم…

میلاد

با سلام حضور شما جناب آقای مهندس پاکزاد.
ممنونم از توجه ویژه شما به کیفیت آموزش.
ممنونم از اینکه آدمهایی مانند شما هنوز هستند که اینگونه و به رایگان زکات علم خود را میپردازند.
ممنونم که برای این آموزشها زمان گذاشتید.
ممنون ممنون ممنون

فاطمه

با سلام خدمت شما دوست عزیز و قدیمی، استاد پاکزاد…
چند قسمت از آموزش های استوری لاین رو دیدم؛ واقعا فوق العاده بود! هم از لحاظ شیوایی گفتار و هم از لحاظ کیفیت فیلم برداری و تدوین…
منتظر قسمت های بعدی هستم…
آرزوی موفقیت هرچه بیشتر برای شما و تیم تون…

حمیدرضا کارگر شورکی

سلام آقای پاکزاد بابت آموزشهای عالی شما واقعا تشکر میکنم برای شما هم آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.در مباحث پیشرفته کار با جاوااسکریپت هم آموزش خواهین داشت.

مسعود ربیعی

سلام جناب پاکزاد.
از آموزشهای عالی وزیبایتان لذت بردم.بسیار جامع وکامل بود .مخصوصا طراحی اسلایدها .
امیدوارم خدا به شما توان وقدرت مضاعف دهد.موفق باشید وبرقرار.

معصومه

سلام بر استادپاکزاد عزیز.خدا قوت و دست مریزاد
جا داره از شما برای تهیه این فیلمهای عالی و نحوه آسان و زیبای آموزشاتون از شما تشکر کنیم .
براشما آرزوی موفقیت در تمام امورزندگیتون رو داریم.

ابوالفضل

با سلام و خدا قوت
سرور گرامی جناب آقای پاکزاد بنده آموزشهایی که از سایت هنر تعلیم تهیه و استفاده کرده ام آموزش های خیلی خوب و کاربردی و با کیفیت می باشند امید وارم هیشه سلامت و سربلند باشید.

خدامعلی زیرک

با سلام و عرض ادب
آموزش های استوری لاین بسیار با کیفیت و عالی هستند.در صورت امکان بعد از مباحث مقدماتی ، بحث کد نویسی را هم در مجموعه آموزشهاتون قرار دهید.
با سپاس فراوان از زحمات جنابعالی و آرزوی موفقیت روزافزون

عابدی

سلام
استاد پاکزاد وقتتون بخیر باشه
آموزش هاتون فوق العاده مفیده
خداقوت استاد پاکزاد عزیز.

غلی

واقعا از زحمات استادعالی بابت تهیه فیلم های فوق العاده با کیفیت ممنونیم

بهرام

سلام بابت تمامی زحماتی که می کشید از شما متشکرم امیدوارم تو زندگیتون همیشه موفق باشید

obsidian

 

سایر دوره های آموزشی در حال برگزاری