دوره جامع آموزش استوری لاین پیشرفته

در دوره ی آموزشی سطح حرفه ای استوری لاین ، آموزش ها را به صورت ترفند ارائه خواهیم کرد . در این سبک از از آموزش شما با تمام باید و نباید ها و شدن ها و نشدنی های تولید محتوای حرفه ای آشنا خواهید شد . به عبارتی این سبک آموزش فراتر از یک دوره ی آموزشی خواهد بود بنابراین محدودیتی که در دوره های آموزشی برای ارایه یک محتوا در چارچوب مشخص شده وجود دارد و مانع از پرداختن به تمام جوانب آموزش می شود را در سطح حرفه ای استوری لاین نخواهیم داشت.

توضیحات تکمیلی بسته تکنیک های کاربردی استوری لاین

در این دوره با نرم افزار های اختصاصی استوری لاین که شامل موارد زیر هستند کار خواهیم کرد.

Quizmaker: این برنامه همانطور که از نام آن مشخص است برای ساخت آزمون های کوچک به کار می اید. به عنوان مثلاً می‌توانیم در حین ساخت برنامه ی آموزشی، درس را یاد بگیریم و یک کوییز مختصر از طریق همان خود برنامه ی آموزشی آزمون گرفته می‌شود تا یادگیری تثبیت شود، اگر دقت کنید چنین امکانی حتی در آموزش‌های مستقیم وجود ندارد، چون دانش آموز آنقدر تمرکز و مهمتر از آن ، وقت ندارد.

Presenter: با استفاده از این برنامه می توانید فایل های تصویری و صوتی را به صورت اسلاید نمایش دهید. Presenter به پاور پوینت این امکان را می‌دهد که اسلاید‌های پاورپوینت را به صورت اسلاید‌های با کیفیت بالای فلش دربیاریم، این برنامه با برنامه‌های Quizmaker و Engage ترکیب می‌شود و از آن‌ها برای Interactive کردن اسلاید‌های پاورپوینت بهره می‌گیرد.

Engage: این ابزار نیز برای توسعه اسلاید ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این ابزار مخاطب را با اسلایدها درگیر کرده و از آن برای پیشرفت اسلاید‌ها کمک می‌گیرد.

Video Encoder: این برنامه برای تبدیل فایل های ویدیویی مورد استفاده قرار می گیرد. که امکان تبدیل فایل‌های ویدئویی جهت استفاده در برنامه آموزشی و حتی ضبط ویدئو از طریق وب کم را خواهد داد.

ما سعی کردیم تمام آنچه را که شما برای تولید یک محتوای نسبتا حرفه ای نیاز دارید را در دوره ی آموزشی مقدماتی  به صورت کاملا رایگان و بی کم و کاست در اختیار شما قرار دهیم . به طور مثال اگر این دوره را به یادگیری فنون رانندگی تشبیه کنیم، ما هر آنچه را که یک راننده برای گرفتن گواهی نامه و رانندگی نیاز داره رو بی کم و کاست آموزش داده ایم. اما همه می دانیم که مسئله مهم تر در رانندگی کسب مهارتی است که رانندگانی مثل شوماخر دارند . مهارتی که حاصل سال ها تلاش و بی خوابی و کسب تجربه است و کاملا مشخصه که به راحتی و یک روزه بدست نیامده اند .

بنابراین دوره ی پیشرفته ی استوری لاین ، تمام اندوخته ها ، تجارب و مهارت های ما در زمینه ی تولید محتوای الکترونیکی به صورت مجموعه ترفند های استوری لاین به اشتراک گذاشته خواهد شد. به طور مثال حالت نمایش فول اسکرین و یا نمایش تمام صفحه ی فیلم در برنامه استوری لاین وجود ندارد ولی با به کار بردن ترفندهایی می توان حالتی ایجاد کرد تا این کار انجام شود . سعی خواهیم کرد آموزش ها را به صورت کاملا پروژه محور و کاربردی ، به ساده ترین شیوه ممکن ارائه دهیم.

اینحانب علی پاکزاد مدیر وبسایت آموزشی هنر تعلیم ، این دوره را نیز همانند دوره ی مقدماتی استوری لاین در خدمتتان خواهم بود . تمام تلاش من در دوره های آموزشی این است که اولا تمام اندوحته هایم را بی کم و کاست در اختیار کاربرانم قرار دهم . دوم اینکه سعی می کنم محتوا رو با ساده ترین روش ممکن به کاربر منتقل کنم  و مورد سوم به کیفیت خروجی آموزش ها و همچنین تدوین قوی آنها وسواس زیادی دارم.بنابراین تمام سعی ام بر این است تا مطابق آخرین استانداردهای جهانی تا جایی که امکانات سخت افزاری بنده پاسخ گو باشد فیلم های آموزشی باکیفیتی رو در اختیار شما قرار دهم .

کاربران دوره ی حرفه ای می توانند تکنیک های آموزشی استوری لاین را از اسفند تا اسفند به مدت ۱۲ ماه به صورت رایگان دریافت نمایند . آموزش ها در تایم های مختلف در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مطمنا طولانی تر شدم دوره ی آموزشی ، به ما این فرصت را خواهد تا تا با مطالعه عمیق تر مطالب نابی رو تقدیمتان کنیم و هم اینکه فرصت خوبی برای شما خواهد بود تا آموزش های بیشتری را دریافت کنید . البته با گذراندن دوره ی آموزشی شما می توانید تولید محتوایتان را شروع بکنید و با دریافت تکنیک های دوره ی پیشرفته معنا و مفهوم بیشتری به محتواتان داده و هوشمندانه تر عمل بکنید .

صفحه ی اختصاصی برای کاربران شرکت کننده در دوره ایجاد خواهد شد و تمام ویدئو های آموزشی در همان پیج قابل دسترسی ، مشاهده و دانلود بوده و شما در مدت زمان ۱۲ ماه می توانید به آموزش ها دسترسی داشته باشید .

همانطور که می دانید با توجه به آپدیت های منظمی که از طرف شرکت سازنده محصول استوری لاین ارائه می شود، راهکارها و امکانات تازه ای به نرم افزار اضافه می شود . همچنین درگیر بودن های مداوم با این نرم افزار و دریافت بازخوردهاپی محتلف از طرف کاربران می تواند زمینه ساز ترفند های بسیاری باشد . به طور حتم این فرآیند، زمان ، هزینه و انرژی بسیار زیادی را می طلبد. لذا برای شما اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود که بخواهید انرژی و وقت خودتان را صرف کشف ترفند های استوری لاین کنید . بنابراین در قبال حمایت شما ، ما زمان ، انرژی و فکرمان را به صورت مجموعه تکنیک و ترفند های آماده در اختیارتان قرار خواهیم گذاشت . به طور حتم یادگیری هر تکنیکی راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار استوری لاین بوده و زمینه ی درآمدی خوبی برایتان خواهد بود . درخواست های بسیاری در زمینه تولید محتوا با استوری لاین از طرف مشتریان به ما داده می شود که اغلب به دلیل ذیق وقت پذیرفته نمی شوند  . برای کاربران این دوره فرصت خوبی خواهد بود تا در بانک محتواسازان برای انجام پروژه های تولید محتوا اضافه شوند .

مطمنا تهیه و تولید دوره های آموزشی با کیفیت ، زحمت زیادی داشته و نیازمند صرف زمان زیادی می باشد. ما به منظور ارج نهادن به کاربران ، بر خود لازم می دانیم با وسواس زیادی آموزش ها را تهیه و در اختیار آنها قرار دهیم .

مبلغ سرمایه گذاری در دوره ی آموزشی جامع استوری لاین 259000 تومان خواهد بود که شما می توانید به یکی از روش های زیر به جمع محتواسازان ما اضافه شده و به مدت یک سال از تمامی آموزش ها در زمینه ی تولید محتوا با استوری لاین بهره مند شوید .

دریافت این بسته آموزشی را به افراد زیر توصیه می کنم.

همانطور که اشاره شد این دوره آموزشی در طول مدت ۱۲ ماه به صورت تکنیک های کاربردی ارائه خواهد شد و تمام سعی مان بر این است تا آموزش های بهتر و کامل تری رو نسبت به دوره ی مقدماتی ارائه نماییم و بر این باوریم که رضایت شما مهمتر از آموزش های ماست . لذا در صورتی که به هر دلیل از آموزش های این دوره رضایت نداشتید ، به مدت ۳ ماه از زمان آغاز شروع دوره ها ، می توانید تمام مبلغی که در این دوره هزینه کرده اید را دریافت کنید .

دوره تکمیلی تولید محتوا

تمامی آنچه را که برای تولید یک محتوای حرفه ای و کامل نیاز دارید در این مجموعه آموزش داده شده است.

آموزش‌های کاملا کاربردی و پروژه محور

تمامی تکنیک ها به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور تهیه و ضبط شده اند . تککنیک هایی که در این دوره استفاده شده، مواردی هستند که به صورت عادی در استوری لاین نمی توانید پیدا بکنید.

مجموع تکنیکهای بسیار کاربردی

شما در این دوره به صورت کاملا هدفمند آموزش ها را به صورت تکنیک دریافت خواهید کرد در وافع هر تکنیک خود پروژه کاملی خواهد بود.

پشتیبانی کامل در طول آموزش

ما به صورت شبانه روزی در تمام طول آموزش ، پاسخ گوی سوالات شما بوده و همچنین محتوای تولیدی شما را از نظر پارامترهای استاندارد سازی بررسی خواهیم کرد.