آموزش فتوشاپ برای تولید محتوای الکترونیکی

آموزش فتوشاپ برای تولید محتوای الکترونیکی : این دوره ی آموزشی ، مناسب شماست ! 

 • شمایی که فرصت شرکت در دوره های حضوری و خسته کننده را نداری ….

 • شمایی که به دنبال منبع مناسبی برای شروع حرفه ای تولید محتوای الکترونیکی هستی …….

 • شمایی که قصد داری محتوای الکترونیکی متفاوتی را تولید کرده و همیشه اولین باشی….

 • شمایی که به دنبال معلم خصوصی تولید محتوا می گردی…….در این دوره ، نرم افزار فتوشاپ را به صورت کاملا کاربردی  آموخته و سپس خواهی توانست فهرست ، منو و سایر موارد مورد نیاز محتوای الکترونیکی خود را با استفاده از تکنیک هایی که در این دوره ی آموزشی آموخته ای ، طراحی کنی!

کاربران زیادی بعد از استفاده از محصولات ما تماس گرفته و اظهار می دارند ، کاشکی زودتر با شما و سایتتون آشنا می شدم . خاطرتان باشد، ،  50 درصد موفقیت شما، انتخاب آموزشی مناسب از منبعی مناسب می باشد.

یک نمونه پیام خریدارا محصولات آموزشی” با عرض سلام خدمت استادبزرگواربنده حدوددوساله توتولیدمحتوامشغولم ازوقتی که آموزشها یتان رامشاهده نمودم احساس میکنم دوسال رابیراهه رفتم واقعا ممنون ازآموزشهایتان آرزوی سلامتی وطول عمربرای شما وخانواده محترمتان

آنچه که در این دوره و در 13 جلسه به صورت کاملا کاربردی می آموزید :

آموزش فتوشاپ برای تولید محتوای الکترونیکی شامل طراحی صفحات ، انواع منو ها و دکمه ها

– آموزش استفاده از منو ها و صفحات طراحی شده در نرم افزار های اتوران ساز ( در این مرحله پاورپوینت )

line

line

دوره ی آموزشی تولید محتوای الکترونیکی مقدماتی : یک تفکر و باور اشتباهی که در بین تولید کنندگان محتوای الکترونیکی دیده می شود ، این هست که : معتقدند ، تولید محتوای الکترونیکی یعنی اتوران سازی یک محتوا و تمام .

ولی واقعــیت چیز دیگری است!
تولید محتوای الکترونیکی

بنده جلسه ای که برای اساتید تولید محتوا در ارتباط با همین مورد داشتم ، اشاره کردم که  پروسه ی تولید یک محتوای آموزشی این نیست که ما بیاییم و یک نرم افزار اتوران ساز مثل مولتی مدیا بیلدر ، اتوپلی ، کپتیویت و یا استوری لاین رو کامل آموزش ببینیم و خواسته باشیم  یک محتوای قوی نیز تولید بکنیم . بحث اتوران سازی تمام کار یک محتوا نیست بلکه پایان کار آن است . یعنی شما بایستی قبل از اقدام به اتوران سازی ، روش های تولید محتوا و گرافیک را به خوبی آموزش دیده و کار بکنید.

دوره ی آموزشی تولید محتوای الکترونیکی مقدماتی

واقعیت این است که؛ فرآیند تولید یک محتوای الکترونیکی تنها به اتوران سازی آن ختم نمی شود. بلکه شما به عنوان یک محتوا ساز، بایستی 50 تا 70  درصد زمان خودتان را صرف تولید یک محتوای استاندارد مثل فیلم ، صدا ، متن ، تصویر و انیمیشن مناسب بکنید . حال محتوای تولید شده که خود یک محتوای الکترونیکی محسوب می شود را ،  در یک محیط گرافیکی قرار دهید(برای اینکه مورد پسند و علاقه ی کاربرانتان باشد) و این خود 20 تا 30 درصد زمان رو به خودش اختصاص می دهد . حال برای اینکه این محتوای تولید شده که در یک محیط گرافیکی شکل زیبایی به خودش گرفته است ، بتواند بین موضوعات مختلف آموزشی تعامل و راهبری مناسب ایجاد بکند ( کاربر بتواند طبق نظم خاص و هدفمندی  از این آموزش ها بهره مند شود ) بایستی تبدیل به اتوران  شود.

با این توضیحات دیدید که فرآیند اتوران سازی یک پروژه ی محتوایی ، فقط 10 تا 30 درصد زمان را به خودش اختصاص می دهد .

line

دوست خوبم ! اگر به دنبال تولید محتوای الکترونیکی غیرحرفه ای و معمولی هستید این دوره ی آموزشی ، اصلا مناسب شما نیست!

line

دوره ی آموزشی گرافیک و میکس فیلم

دوره ی آموزشی تولید محتوای الکترونیکی مقدماتی

به حمد الهی پس ازمدت ها  فرصتی ایجاد شد تا بتوانیم دوره ای را تشکیل بدهیم تا کاربران عزیز وبسایت هنر تعلیم بتوانند تمامی فوت و فن های تولید محتوای آموزشی استاندارد و همچنین ساخت آزمون های پیشرفته رو در طی دو دوره ی آموزشی ، شامل دوره ی  مقدماتی و پیشرفته فرا بگیرند.

line

دوره ی آموزشی تولید محتوای الکترونیکی مقدماتی

برای اینکه بتوانیم به عنوان یک محتوا ساز حرفه ای ، کار تولید محتوای الکترونیکی را انجام بدهیم ، نیاز به این داریم که به صورت پایه ای ، نرم افزار های ویرایش و ادیت محتوا از قبیل : فتوشاپ ، کامتازیا ، نرم افزار های عکس برداری از صفحه نمایش ، نرم افزار تبدیل انواع فرمت ها و …  آشنایی کاملی پیدا بکنیم .

ما نیز در این دوره و بر همین اساس به شما خواهیم آموخت که :

.میکس فیلم1- براحتی بتوانید با نرم افزار فتوشاپ کار کنید.

2- براحتی بتوانید از پروژه های آماده دیگران در پروژه های خودتان استفاده کنید.

3- براحتی بتوانید منو ، فهرست مطالب ، اسلاید شو تصاویر ، صفحه ی نمایش فیلم  و پنجره های پوپاپ و شناور را با فتوشاپ طراحی کنید.

4-  براحتی بتوانید از پروژه های طراحی شده تان در محیط نرم افزار های اتوران استفاده کنید.

 line

دوره ی آموزشی تولید محتوای الکترونیکی مقدماتی

من ، علی پاکزاد مدیر وبسایت هنر تعلیم ، با بیش از ده سال تجربه ی کاری و تخصصی در زمینه تولید محتوای الکترونیکی و کسب چندین عنوان مقام اولی در جشنواره های کشوری این اطمینان رو به شما می دهم که ، تمام تجربیاتم را در این دوره بدون کم و کاست در اختیارتان قرار خواهم داد .

من، همیشه  بر این باورم ، یک مدرس بایستی هر آنچه که دارد را ،  رو کرده و به شاگردانش منتقل کند . آموزش اگر بی پیرایه و به دور از هر گونه پنهان کاری باشد ؛ می تواند معجزه کند . بنابراین ما چیزی را به عنوان فوت و فن استادی پیش خودمان نگه نخواهیم داشت ، بلکه هر آنچه که تا الان در چنته ! داریم را تقدیم شما خواهیم کرد.

line

line

در پایان دوره چه چیزی عاید شما می شود ؟

1- تکنیک های نصب نرم افزار ها و همچنین روش فعال کردن کرک های غیر فعال شده .

2- توانایی طراحی و ایجاد انواع مدل های دکمه و آیکن ، در فتوشاپ

3- توانایی طراحی و ایجاد چندین مدل منو و فهرست مطالب  برای پروژه ی محتوای الکترونیکی ،  در فتوشاپ

4- نحوه ی استفاده از طرح های حرفه ای و آماده در اینترنت برای پروژه ی محتوای الکترونیکی ، در فتوشاپ

5- توانایی ایجاد عناوین و متن های حرفه ای ، توسط فتوشاپآموزش فتوشاپ برای تولید محتوای الکترونیکی

6- توانایی فیلم برداری و صدا برداری از صفحه ی نمایش ویندوز

7- توانایی ادغام و میکس فیلم ، عکس ، صدا و سایر افکت ها به منظور تولید فیلم آموزشی حرفه ای

8- توانایی تبدیل انواع فرمت های ویدئویی به هم.

9- توانایی عکس برداری حرفه ای از صفحه نمایش ویندوز و صفحات نرم افزار ها

10- یادگیری تکنیک های انتخاب صفحه زمینه مناسب و همچنین چیدمان عناصر بر روی صفحات محتوای الکترونیکی

11- توانایی ارتباط دو سویه بین نرم افزار های گرافیکی و اتوران ساز ( در این مرحله پاورپوینت)

line

اگر بعد از دیدن فیلم کارگاه راضی نبودیم چی؟!!!

شما هیچ ریسکی برای خرید در کارگاه آموزشی انجام نمی دهید

از آنجایی که محصولات  و کارگاه های سایت هنر تعلیم  با تلاش و مطالعه و دقت بسیار تهیه می شود ضمانت می دهم که این کارگاه آموزشی رضایت شما را جلب کند .اگر هر دلیلی پس از شرکت در کارگاه آموزشی  از آن راضی نبودید؛ فقط کافی است اعلام کنید تا تمام مبلغ پرداختی برگردانده شود از شما هیچ سوالی پرسیده  نخواهد شد چون ملاک کیفیت کار ما ،  فقط نظر شماست.کارگاه آموزشی

 line

 

line

دوره ی آموزشی تولید محتوای الکترونیکی مقدماتی , آموزش فتوشاپ برای تولید محتوای الکترونیکیی , فوت و فن های تولید محتوای آموزشی , آموزش فتوشاپ , طراحی صفحات

آموزش فتوشاپ برای تولید محتوای الکترونیکی , آموزش فتوشاپ برای تولید محتوای الکترونیکی ,آموزش فتوشاپ برای تولید محتوای الکترونیکی ,آموزش فتوشاپ برای تولید محتوای الکترونیک

 1. مهدی
  مهدی گفته:

  با سلام
  بنده مخصوصا می خواهم کار با استوری لاین را یاد بگیرم از صفر تا صد آ یا این آموزش ها همانی است که مد نظر من است یا نه؟

  • علی پاکزاد
   علی پاکزاد گفته:

   سلام جناب مشفق عزیز…
   از آنجا که 50 تا 70 درصد پروسه ی تولید محتوای الکترونیکی مبحث گرافیک ، تهیه و میکس فیلم می باشد لذا مادر این دوره فقط این دو فاکتور را دنبال خواهیم کرد. ان شالله در دوره ی بعدی ( تکمیلی) محتوای ساخته شده در فتوشاپ را با نرم افزار های کپتیویت و یا استوری لاین به خدمت خواهیم گرفت.

 2. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام دوست گرامی بفرمایید که مبلغ فوق برای کل دوره میباشد مقدماتی و پیش رفته . پیش نیاز این دوره را نیز بفرمایید. و در صورت امکان منویی از دوره را نیز ارائه بفرمایید متشکر میشوم. با سپاس

  • علی پاکزاد
   علی پاکزاد گفته:

   سلام جناب مهدی عزیز !
   مبلغ 49000 تومان فقط برای این مرحله از دوره ی آموزشی می باشد . پیش نیاز این دوره هم آشنایی مقدماتی با رایانه و نرم افزار های افیس هست به بیانی دیگر هر چه اطلاعات بیشتری در زمینه کامپیوتر داشته باشید فراگیری و بهره مندی شما از این دوره آموزشی به تناسب بیشتر خواهد بود.. لیست موارد آموزشی هم در متن مقاله اشاره شده . میتونید مطالعه بفرمایید.

  • علی پاکزاد
   علی پاکزاد گفته:

   سلام چناب مجتبی عزیز !
   این دوره برای آنهایی که تازه می خواهند تولید محتوای الکترونیکی را به صورت حرفه ای شروع بکنند بسیار مناسب خواهد بود . همچنین برای آنهایی که سابقه ای در تولید محتوای الکترونیکی دارند ، می تواند فرصت خوبی برای یادگیری تکنیک های ناب و طلایی باشد.
   موفق باشید

 3. سمیه نجفی
  سمیه نجفی گفته:

  سلام خدمت استاد بزرگوار جناب پاکزاد

  از اموزش های بسیار خوبتون استفاده کردم و از پشتیبانی خیلی خوبی که دارید سپاسگزارم.
  با امید موفقیت های بیشتر برای شما

  • علی پاکزاد
   علی پاکزاد گفته:

   سلام سرکار خانم نجفی
   آرزوی بهروزی و موفقیت شما را دارم . پشتیبانی مشتریان وبسایت هنر تعلیم مایه ی افتخار ماست . و این را وظیفه ی خودمان می دانیم. پایدار باشید

 4. بتول علیزاده
  بتول علیزاده گفته:

  با سلام خدمت شما استاد محترم
  کلاس مقدماتی محتوای الکترونیکی در چه ساعتی از روز برگزار می شود؟بنده به دلیل کارمند بودن (شیفت صبح وعصر)شاید نتوانم در کلاس حضور یاشته باشم.ایا فایل ضبط شده هم دارد تا در صورت غیبت از ان استفاده کنم؟ممنون از اینکه روحیه وانگیزه شروع دوباره را در من به وجود اوردید.با تشکر

  • علی پاکزاد
   علی پاکزاد گفته:

   سلام خدمت شما سرکار خانم علیزاده
   کلاس به صورت ارسال فایل ویدئویی می باشد . یعنی شما بعد دریافت فایل های تمرینی و فیلم /اموزشی در یک فرصت 3 روزه در هر زمانی که فرصت داشتید فیلم ها رو دیده و بررسی می کنید و در همین تایم زمانی اشکالاتتون رو می پرسید و توسط تیم ما رفع میشه و نهایتا فایل دوم رو روز سوم دریافت می کنید و به همین منوال آموزش و اشکال گیری میشه… موفق باشید

 5. امین زمانی لاری
  امین زمانی لاری گفته:

  با سلام خدمت مهندس پاکزادوتشکر ویژه از ایشان.انصافا ازdvdهای آموزشی کمال استفاده رابرده ام والحمدالله توانستم اولین محتوای الکترونیکی رابسازم.ضمنا ،ازاینکه بسیاری ازسوالتم رابه صورت تلفنی جوابگو هستید ،سپاسگزارم

  • علی پاکزاد
   علی پاکزاد گفته:

   دروود بر شما دوست خوبم جناب زمانی عزیز ! خیلی خوشحالم که آموزش های وبسایت هنر تعلیم تونسته شما رو به هدفی که داشتید برسونه …. این مایه خوشحالی بنده و همکاران است … موفق باشید.