آموزش درج فایل پاورپوینت در استوری لاین

درج اسلاید های پاورپوینت

درج اسلاید های پاورپوینت : در این مقاله روش درج اسلایدهای پاورپوینت را در استوری لاین می آموزید . استوری لاین با این قابلیتی که در نرم افزار خودش ایجاد کرده ، هدفش سرعت بخشیدن به ایجاد پروژه های محتوایی کاربران بوده است . شما براحتی می توانید محتواها و اسلاید هایی که در نرم افزار پاورپوینت ایجاد کرده اید را وارد استوری لاین کرده و ویرایش های لازم را در محیط استوری لاین بر روی اسلاید ها انجام دهید . تمامی آبجکت ها و حتی حرکت ها و انیمیشن هایی که در محیط پاور ایجاد کرده اید قابل انتقال به محیط استوری لاین می باشد.

نکته : ممکن است برخی قابلیت های پارپوینت درموقع انتقال اسلاید در استوری لاین قابل شناسایی نبوده و اعمال نشوند.

درج اسلاید های پاورپوینت در استوری لاین :

۱- با استفاده از یکی از روش های زیر

  • در آغاز باز شدن نرم افزار استوری لاین  بر روی گزینه Import و سپس mport Powerpoint  رو انتخاب بکنید .
  • به تب File در Storyline، سپس به Import بروید و بر روی Powerpoint کلیک کنید.
  • به تب Home بر روی نوار، بر روی New Slide کلیک کنید، زبانه Import را در سمت چپ انتخاب و PowerPoint را انتخاب کنید.
  • به برگه Insert روی روبان بروید، بر روی New Slide کلیک کنید، زبانه Import را در سمت چپ انتخاب کنید و پاورپوینت را انتخاب کنید. در استوری لاین ۳ این قسمت حذف شده و تب جدیدی به نام Slide اضافه شده که میتونید درج اسلاید ها رو از اونجا مدیریت بکنید.

بعد از وارد کردن فایل پاورپوینت ، اسلاید های پاورپوینت در صفحه ای نمایش داده میشه که به صورت پیشفرض تمامی اسلاید ها جهت درج در محیط استوری لاین در حالت انتخاب  هستند.

مشاهده مقاله  افزودن سوال آزمون در استوری لاین

درج اسلاید های پاورپوینت در استوری لاین

شما به دلخواه خودتان می تونید مواردی از اسلاید ها که مد نظرتون هست رو با یکبار کلیک کردن روی هر یک انتخاب کرده یا از حالت انتخاب درآورده و سپس در پایین پنجره روی گزینه import  کلیک کنید .درج اسلاید های پاورپوینت در استوری لاین

قبل از ایمپورت کردن اسلاید ها مطابق تصویر زیر ، در بخش پایین سمت چپ پنجره ،  با گزینه ای مواجه هستید که می تونید اسلاید های انتخابی را در صحنه ی جدید یا New scene و یا همان صفحه جاری Current Scene درج کنید .

درج اسلاید های پاورپوینت در استوری لاین

بعد درج اسلاید ها در محیط استوری لاین مطمنا بهم ریختگی هایی از نظر اندازه اشکال ، دکمه ها و فونت ها خواهید داشت که نیاز به تنظیم مجدد توسط شما دارد.

به همین صورت شما می توانید اسلاید های نرم افزار Quiez maker  رو در محیط استوری لاین فراخوانی کرده و استفاده کنید.

درج اسلاید های پاورپوینت , درج اسلاید های پاورپوینت ,درج اسلاید های پاورپوینت , درج اسلاید های پاورپوینت ,

ویدئو های آموزشی در زمینه آموزش استوری لاین را اینجا ببینید .

جهت مشاهده ی فیلم های آموزشی کانال ما در تلگرام را دنبال کنید .

مقاله رو خوندی نظرت چیه؟ پایین برامون بنویس

دیدگاهتان را بنویسید

درباره نویسنده

من علی پاکزاد هستم، مدیر مجموعه آموزشی هنرتعلیم، با بیش از 20 سال سابقه تولید محتوای الکترونیکی، حائز چندین دوره مقام اول کشوری در زمینه تولیدمحتوای آموزشی، مدرس دوره های تولید محتوا، فوق لیسانس بازاریابی، نویسنده بیش از 200 مقاله در زمینه تولید محتوای سایت و …

پست های اخیر