خروجی گرفتن از پروژه پاورپوینت به صورت فلش :

در نرم افزار پاورپوینت به صورت معمول و عادی شما به چند روش می توانید خروجی بگیرید.

خروجی به روشخروجی گرفتن از پروژه پاورپوینت به صورت فلش معمول پاورپوینت : در این روش پسوند فایل های خروجی به صورت ppt. خواهد بود که دراین حالت کاربران به راحتی به فایل های شما دسترسی داشته و می توانند تغییراتی در آنها ایجاد کنند و در مواقعی که شما خواسته باشید در مراجعات بعدی تغییراتی بر روی محتوای خودتان ایجاد نمایید ، می تواند خروجی خوبی باشد . در این روش خروجی گرفتن ، برای اجرای پروژه تان در سیستم های ویندوز دیگر، نیاز به نصب بودن نرم افزار افیس ( پاورپوینت ) خواهد بود.

خروجی به صورت فقط نمایشی : در این روش که پروژه تان با فرمت ppsx.  ذخیره می شود ، با حالت قبلی تفاوت 180 درجه ای دارد یعنی هم امکان تغییر محتویات پروژه وجود ندارد وهم این که در سیستم کاربرانی که مجموعه افیس ( پاورپوینت ) رو هم ندارند به خوبی اجرا می شود . این فرمت از خروجی موقعی مناسب است که خواسته باشیم محتویات پروزه ما در دست کاربران بدون تغییر باقی مانده و حق کپی رایت برای ما محفوظ باشد.

خروجی به صورت پکیج سی دی : در این حالت تما محتویات و آیکن ها به همراه انیمیشن ها و فیلم هایی که درون پروژه تان قرار داده اید به صورت یک مجموعه که شامل یک فایل اتوران ، یک پوشه مجموعه فایل های درون پروزه به همراه فایل اصلی درون سی دی و یا پوشه قرار می گیرد تا هنگامی که کاربر لوح فشرده را درون سی دی رام قرار می دهد به صورت اتوران پروژه شما را نمایش دهد.خروجی گرفتن از پروژه پاورپوینت به صورت فلش

خروجی گرفتن از پروژه پاورپوینت به صورت فلش : در روش غیر معمول شا می توانید با نصب یک افزونه ( که خروجی آن را در فیلم آموزشی این جلسه و آموزش استفاده کامل از آن را در جلسات آینده مشاهده خواهید کرد) ، خروجی بسیار حرفه ای وبه صورت فلش گرفته و حتی آن را به صورت نرم افزار اتوران ذخیره کنید.

راستی! برای دریافت مطالب محتوای الکترونیکی در کانال تلگرام هنر تعلیم عضو شوید.