بسته جامع صفر تا صد تولید محتوای الکترونیکی

مجموعه آموزشی هنر تعلیم مفتخر است برای اولین بار در ایران اقدام به تولید نسخه ۲ مجموعه ای به نام پکیج جامع صفر تا صد تولید محتوای الکترونیکی نموده است که تمام نیاز های صفر تا صد کاربرانی که قصد تولید محتوای الکترونیکی حرفه ای دارند را برآورده می سازد . ما در این مجموعه فاخر و ارزشمند ، آنچه را که برای تولید یک محتوای حرفه ای و کامل نیاز دارید ،از مواد اولیه مورد نیاز تولید محتوای الکترونیکی گرفته تا آموزش کامل و حرفه ای نرم افزارهایی که در فرآیند تولید محتوای الکترونیکی استفاده می شود را به صورت کامل و جامع آموزش داده ایم.

به خاطر دارم اولین تجربه ی بنده در زمینه ی ساخت محتوای آموزشی ، به دلیل کمبود و پراکندگی منابع ، هم وقت زیادی را از من گرفت و هم هزینه ی گزافی بابت آموزش آن پرداخت کردم . هم اکنون نیز اگر شما خواسته باشید یک محتوای آموزشی خیلی ساده را  سفارش دهید تا برایتان تولید کنند. بایستی  حداقل دو برابر هزینه ی این پکیج آموزشی را بپردازید و این در حالی است که مهمترین و اساسی ترین مرحله در روند تولید یک محتوای الکترونیکی، تهیه محتوا و مواد آموزشی آن است . شما بایستی مواد اولیه محتوا را خودتان تهیه کنید سپس برای اتوران و ویرایش محتوای خودتان توسط دیگران، کلی هزینه پرداخت نمایید. این بسته آموزشی از صفرتاصد تولید محتوای آموزشی را به شما به صورت کاملا پروژه محور و کاربردی آموزش میدهد…

بنابراین شما چرا نباید تولید کننده ی محتوای آموزشی خود باشید؟

با آموزش تولید محتوای الکترونیکی ، فرصت های زیادی  برای نشان دادن خودتان و بدست آوردن شغل مناسب خواهید داشت !

شما هم می توانید مثل من از این راه کسب درآمد و  اعتبار  کنید.

بنابراین برای خوب شروع کردن ، مجموعه ی بی نظیر صفر تا صد تولید محتوای الکترونیکی ،  انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود،

مجموعه کامل آموزش ها

تمامی آنچه را که برای تولید یک محتوای حرفه ای و کامل نیاز دارید در این مجموعه آموزش داده شده است.

آموزش های کاملا کاربردی و پروژه محور

تمامی آموزش های داده شده منجر به تولید یک محتوای آموزشی کاملی می شود که هر یک می تواند الگوی خوب و کاملی برای‌تان باشد.

مجموع کامل نرم افزارهای تولید محتوا

شما در این دوره جامع با 6 نرم افزار بسیار کاربردی و تاثیرگذار در پروسه تولید محتوا به طور کامل آشنا شده و به صورت حرفه ای کار خواهید کرد.

پشتیبانی کامل در طول آموزش

ما به صورت شبانه روزی در تمام طول آموزش ، پاسخ گوی سوالات شما بوده و همچنین محتوای تولیدی شما را از نظر پارامترهای استاندارد سازی بررسی خواهیم کرد.

توضیحات تکمیلی پکیج صفرتاصد

ما در این پکیج آموزشی تک تک مواد آموزشی ذکر شده را در یک پروژه ی تولید محتوا از صفر شروع کرده و تا آخر آن ادامه می دهیم . در بین آموزش از تکنیک های کاربردی بسیار ساده و کاربردی که حاصل ده سال تجربه خود بنده در زمینه تولید محتوا است ، استفاده می کنیم که هم جذابیت طراحی پروژه ها را دوچندان کرده  و هم روند یادگیری را بسیار آسان نموده است.در این پکیج شما چندین دوره آموزشی به همراه تمامی نرم افزارهای تولید و ویرایش را در یک فضای اتوران بسیار زیبا ، خواهید داشت.

علی پاکزاد  ، مدرس این دوره ،دارای سوابق زیر است.

  • مدیر مجموعه آموزشی هنر تعلیم ،
  • بیش از 20 سال سابقه ی تولید محتوای الکترونیکی
  • کسب چندین مقام اول کشوری و چندین مقام اول استانی
  • کسب عنوان نخست کشوری در سال  88 و 92 از بین 8000 آثار ارسالی
  • مدرس دوره های آموزش تولید محتوای الکترونیکی ،
  • عضو کمیته تولید نرم افزار های آموزشی استان ،

به محض سفارش، بسته آموزشی به آدرس شما ارسال شده و میتوانید به صورت مادام العمر از خدمات پشتیبانی ما استفاده کنید.

آموزش های این پکیج شامل موارد زیر می باشد

دوره های آموزشی ذکر شده که به صورت پستی برایتان ارسال می شود را در بسته های آموزشی به صورت لوح فشرده در بیش از 10 عدد DVD دریافت واستفاده خواهید کرد . و دوره های آموزشی پیشرفته استوری لاین ، پاورپوینت ، کامتاسیا و فایل های آماده و اختصاصی ما را به صورت اشتراک سالانه به روش دانلودی در بازه زمانی مشخص شده دریافت می کنید.

احتمالا آموزش های زیادی را گذرانده اید و حتی سی دی های آموزشی را خریداری و مباحثی را دنبال کرده اید . این مجموعه آموزشی از چند لحاظ تفاوت های عمده ای با انها دارد .

اول اینکه :  آموزش های این پکیج به صورت هدفمند و کاملا کاربردی از صفر(مقدماتی و پایه) تولید محتوا تا مرحله صد (پیشرفته) تهیه و تدوین شده اند .

دوم اینکه :  این دوره ی آموزشی به صورت یک دوره جامع، آموزش و تدوین شده است. یعنی شما به همراه ما با گذراندن این دوره، پروژه ای را از صفر شروع کرده و تا پایان آن پیش می روید. در این روش هیچ نکته ای را از قلم نمی اندازید و آسانتر هم یاد می گیرید.

سوم اینکه :  در هر جلسه فایل های تمرینی و نرم افزار های استفاده شده در اختیارتان گذاشته شده تا همزمان با آموزش جلو رفته و اشتباهات خود را با مقایسه کردن به حداقل برسانید.

چهارم اینکه : دریافت یک دوره کامل از یک منبع آموزشی باعث می شود شما به صورت پیوسته مباحث مرتبط با هم را دنبال بکنید. به عبارتی تمامی آموزش های داده شده با هم دیگر مرتبط بوده و مکمل هم هستند و شما بخوبی بین چندین نرم افزار ارتباط موثری را برای تولید یک محتوای آموزشی قوی ایحاد می کنید .

پنجم اینکه : آموزش های هنرتعلیم با وسواس زیاد و کیفیت بسیار بالا تهیه شده اند و گویش و آموزش مباحث بسیار روان و ساده می باشد.

مبلغ سرمایه گزاری شما در این دوره جامع 1590000 تومان می باشد . اگر خواسته باشید تمام دوره ها رو به صورت جداگانه شرکت بکنید بیشتر از دو برابر این مبلغ رو بایستی هزینه کنید.

به عبارتی با یکبار هزینه کردن:

دریافت این بسته آموزشی را به افراد زیر توصیه می کنم.

11 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

11 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید