آموزش طراحی و ساخت آزمون در مولتی مدیا بیلدر( سطح 1)

طراحی و ساخت یک آزمون استاندارد که بتواند بازخورد مناسبی نیز داشته باشه ، یکی از دغدغه های تولید کنندگان محتوای الکترونیکی هست .در مقاله ی  آموزش طراحی و ساخت آزمون در مولتی مدیا بیلدر( سطح 1) ما قصد داریم آزمونی را طراحی کنیم که در آن کاربران به محض انتخاب هر گزینه از پاسخ های سوال ، بازخورد مناسبی را دریافت بکند .dast

در واقع این روش طراحی آزمون ، مقدماتی ترین نوع آزمون می باشد  ، که اغلب برای دوران اول ابتدایی و پیش دبستانی مناسب  است.در این روش از آزمون ، قرار نیست کاربر پس از این که به تمامی سوالات پاسخ داد ، با یک نمره و یا یک بازخوردی مواجه شود بلکه در هر سوال به محض انتخاب گزینه ، بازخورد صحیح و یا غلط را به روش های گوناگون دریافت می کند.

به طور مثال : کاربر یکی ازگزینه های سوال را انتخاب می کند و در صورت درست بودن گزینه انتخابی، با بازخوردهایی مثل صدای تشویق به همراه انیمیشن (برای گروهای سنی 3 تا 6 سال ) ، متن تبریک مثل : عالی بود ؛آفرین ؛ شما بهترینی و … ( مناسب برای 6 تا 9 سال )و… مواجه می شود. و یا اینکه به محض دریافت پاسخ صحیح لینکی برایش فعال می شود تا او را به سمت سوال بعدی و یا هدیه ای که به صورت یک بازی برایش آماده شده منتقل بکند.آموزش طراحی و ساخت آزمون در مولتی مدیا بیلدر( سطح 1)

شما در این روش از آزمون می توانید مانورهای زیادی را بسته به سلیقه و توان فکری خودتان ایجاد کنید. خب با همدیگه فیلم آموزشی سطح 1 رو که درواقع بخشی از محصول آموزشی صفر تا صد تولید محتوای الکترونیکی هست رو می بینیم.

اگر در نمایش فیلم آموزشی به صورت آنلاین مشکلی دارید می توانید از طریق لینک زیر به صورت مستقیم فیلم را دانلود کرده و استفاده نمایید.

حجم فیلم : 87 مگابایت   کیفیت فیلم : HD

مشاهده ی توضیحات کامل محصول صفر تا صد تولید محتوای الکترونیکی 

مشاهدی قسمت های بعدی طراحی آزمون با مولتی مدیا بیلدر