آموزش طراحی فهرست کتابی

آموزش طراحی فهرست کتابی

آموزش طراحی فهرست کتابی  : اگر فیلم آموزش قبلی ما رو با عنوان  انواع روش های طراحی مشاهده کرده باشید ؛ اشاره کرده بودیم که یکی از روش های طراحی محتوای الکترونیکی ، طراحی به شیوه ی فهرست می باشد . خود طراحی فهرستی را نیز به دو بخش تقسیم کرده بودیم الف) فهرست دفترچه تلفنی و یا همیشه نمایان ب) فهرست مرجع ، فهرست کتابی ، صفحه ی اصلی و یا HomPage (البته این تقسیم بندی خود بنده با تجربه ی چند ساله ای که داشتم بوده . شاید شما یک روش دیگه رو پیدا کنید . این دیگه به میزان خلاقیت شما بستگی داره!!) اگر خداوند یاری کنه ، در این فیلم آموزشی قصد دارم به روش فهرست کتابی یا فهرست مرجع بپردازم .

آموزش طراحی فهرست کتابی

برای کسب اطلاعات مکتوب و بیشتر می توانید مراجعه کنید به مقاله ی  “ آموزش طراحی فهرست کتابی “

 

آموزش های مرتبط قبلی :

کلیات تولید محتوای الکترونیکی

انواع روش های طراحی

آموزش طراحی فهرست همیشه نمایان

مطمنا نظرات شما برایمان بسیار ارزشمند است ! اگرسوال و یا پیشنهاد آموزش جدیدی دارید می توانید از طریق فرم پایین صفحه با ما در میان بگذارید ما کمتر از چند ساعت پاسخ خواهیم داد.

امیدوارم از این آموزش استفاده لازم را ببرید  :)
راستی! برای دریافت مطالب محتوای الکترونیکی در کانال تلگرام هنر تعلیم عضو شوید.

آموزش طراحی فهرست کتابی , 

مطمنا نظرات شما برایمان بسیار ارزشمند است ! اگرسوال و یا پیشنهاد آموزش جدیدی دارید می توانید از طریق فرم پایین صفحه با ما در میان بگذارید ما کمتر از چند ساعت پاسخ خواهیم داد.مطمنا نظرات شما برایمان بسیار ارزشمند است ! اگرسوال و یا پیشنهاد آموزش جدیدی دارید می توانید از طریق فرم پایین صفحه با ما در میان بگذارید ما کمتر از چند ساعت پاسخ خواهیم داد.مطمنا نظرات شما برایمان بسیار ارزشمند است ! اگرسوال و یا پیشنهاد آموزش جدیدی دارید می توانید از طریق فرم پایین صفحه با ما در میان بگذارید ما کمتر از چند ساعت پاسخ خواهیم داد.

 

 

 

1 پاسخ
  1. اکرم
    اکرم گفته:

    جناب آقای پاکزاد عزیز…. سوالاتی که پرسید ه اید و توصیه هایی که فرموده اید هزاران هزار لایک داره….. هزینه ایی برای کتاب در نظر بگیرید…. برای خانواده وقت بیشتر بگذارید…. هم اکنون بلند شوید دنیا به مطالب اررشمند شما نیاز دارد……. فوق العاده بود فوق العاده…. همیشه پرتوان باشید و سرافراز ……و با آرزوی بهترینها برای شما بزرگواران…..

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *