راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه

راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه :  احتمالا برای شما زیاد اتفاق افتاده نرم افزاری رو نصب می کنید و با وجود اینکه آن را ک.ر.ک هم می کنید ولی به علت اتصال به اینترنت ، نرم افزار شما ک.ر.ک را باطل کرده و مدت زمان استفاده و یا اعتبار نرم افزار شما را 30 روزه اعلام می کند .یک راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه

خب به طور معمول تنها راهی که برایتان باقی می ماند این هست که بعد از 30 روز استفاده کلاهتان پس معرکه س . یعنی دیگه هیچ کاری از دستتان بر نخواهد آمد . تنها راهش تعویض ویندوز و نصب مجدد نرم افزارخواهد بود . ولی خب متاسفانه باید خدمتتون عرض کنم که در اولین اتصال شما به اینترنت مجدد همون آش و همون کاسه خواهد بود !!!

اگر کمی درباره ی این مسئله فکر کنیم خیلی از حقایق برایمان روشن خواهد شد . شما وقتی ویندوز رو مجدد نصب می کنید و نرم افزار مورد نظر مثل فتوشاپ  رو از نو بر روی ویندوز بارگزاری می کنید ؛ حتی اگر ک.ر.ک نرم افزار باطل شود شما 30 روز دیگر فرصت استفاده از نرم افزار را خواهید داشت ولی بعد از پایان این مدت اگر خواسته باشید به روش معمول نرم افزار را پاک ” uninstall ”  کرده و نصب کنید. متاسفانه مدت زمان 30 روزه فعال نخواهد شد . چرا این اتفاق می افتد؟ خیلی ساده است ، شما به محض نصب یک نرم افزار ، اطلاعات سری آن در بخشی از هسته درونی ویندوز ذخیره می شود که با پاک کردن آن، اطلاعات مخفی درون هسته ویندوز از بین نرفته و در نصب مجدد دست شما رو خواهد شد.

اما راه حل چیه ؟ خوشبختانه این هم خیلی ساده س ، اگر شما با استفاده از شیوه ای ، برنامه خودتان رو طوری حذف بکنید که همراه پاک شدن نرم افزار فایل ها ی مخفی اون هم از داخل ویندوز پاک سازی شوند ؛ لذا در نصب مجدد نرم افزار دیگر مشکل بلاک شدن و یا قفل شدن نرم افزار را نخواهید داشت در این روض حتی اگر ک.رک.ی هم برای نرم افزارتان نداشته باشید براحتی می توانید با این شیوه هر 30 روز یکبار نرم افزار را پاک و  مجدد نصب کرده  و استفاده کنید.

یکی از نرم افزار هایی که برای این کار بسیار مناسب هست ، نرم افزار your uninstaller  می باشد. اگر شما به عنوان کاربر یک کامپیوتر تا به حال از این نرم افزار استفاده نکرده اید ؛ بایستی خدمتتان عرض کنم این مقاله گره خیلی از مشکلات شما رو باز خواهد کرد.

 به طور مثال :

 • رفع مشکل کندی سرعت ویندوز : هنگامی که به روی ویندوز خود نرم افزار و یا بازی نصب می کنید، فایل های مختلفی در پوشه های متعددی کپی می شوند تا با استفاده از آنها برنامه به درستی اجرا کند، اگر تعداد برنامه های نصب شده روی ویندوز زیاد شود برنامه های با هم تداخل پیدا می کنند و علاوه بر کندی سرعت سیستم، فضای زیادی را روی هارد اشغال می کنند، در این مواقع با حذف برنامه های غیر ضروری علاوه بر آزاد سازی فضای اشغال شده روی هارد می توان سرعت سیستم را تا حدی افزایش داد.
 • رفع مشکل تمام شدن مدت 30 روزه استفاده از نرم افزار ها : همانطور که در بالا هم اشاره کردم ، شما برای اینکه بتوانید مجدد قابلیت 30 روزه بودن نرم افزارتان را فعال کنید نیاز به شیوه ای دارید که بتوانید نرم افزار مورد نظر را از ریشه پاک کرده و مجدد نصب کنید . خب این نرم افزار این کار را برای شما به طور فوق العاده راحت و عالی انجام می دهد.

برخی دیگر از مهمترین قابلیت های كلیدی نرم افزار Your Uninstaller:
پاک کردن کامل نرم افزارهای نصب شده
– اسکن کامل رجیستری و Hard disk برای پاک کردن کلید های غیر لازم رجیستری و File ها
– پاک کردن برنامه هایی که قسمت Add/Remove Program ویندوز قادر به پاک کردن آنها نمی باشد
– قابلیت پاک کردن Screen saver ها
– نمایش برنامه های نصب شده در ویندوز با نمایش Icon آنها برای پیدا کردن راحت و نمایش محل دقیق نصب آنها
– دارای ابزاری برای پاک کردن File های غیر لازم در درایوها
– کنترل کامل بر Start up ویندوز، به منظور سازماندهی برنامه هایی که در هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا می شوند
– کنترل کامل بر قسمت Start Menu ویندوز برای سازماندهی محتویات داخل این قسمت
پاک کردن نرم افزار ها فقط با یک Drag & Drop ساده، کافی است Icon نرم افزاری را که می خواهید Unistall کنید را بر روی Icon این برنامه Drop کنید. Your Uninstaller! PRO به طور خودکار نرم افزار مورد نظر را پاک می کند!
– حذف نمودن نرم افزارها 5 تا 10 برابر سریع تر از Add/Remove Program ویندوز

جهت حذف ریشه ای نرم افزاری که مدت زمان استفاده اون تموم شده و یا در حال تمام شدن هست ، ابتدا  نرم افزار Your Uninstaller رو باز می کنید . بعد از باز کردن این نرم افزار ، طبق تصویر زیر با پنجره ای مواجه می شوید که لیست تمامی نرم افزار ها  و تم های نصب شده در ویندوز شما قابل مشاهده است .

یک راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه

کافیه نرم افزار مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی آن دو بار کلیک کنید. پنجره ای مطابق تصویر زیر برای شما باز می شود.

یک راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه

برای اینه کاملا تمامی فایل های نرم افزار مربوطه از درون ویندوزتان به صورت ریشه ای پاک بشه ، روی گزینه ی Super Mode  کلیک کرده و مطابق پنجره های زیر بر روی دکمه ی Next کلیک کنید تا برنامه شما نرم افزار مورد نظر را پاک کند .یک راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه

فقط یک نکته این که :  اگر با پیغامی مبنی بر Uninstall  کردن نرم افزار مزبور ، مواجه شدید آن را تایید کنید تا بقیه مراحل کار را نرم افزار Your Uninstaller  برای شما انجام بدهد.

یک راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه

یک راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه

در پایان بر روی گزینه Finish  کلیک کرده و از زندگی خودتان لذت ببرید!!!

نکته پایان اینکه :  امکان دارد برخی نرم افزار ها از شیوه های جدیدی در مخفی سازی اطلاعات خودشان در ویندوز استفاده کرده و این راهکار ما، کارگر نیفتد یا در ورژن های جدید نرم افزار ها از متدهایی استفاده شود که شما مجبور باشید فقط با نصب مجدد ویندوز این مشکلتون رو حل بکنید.  بنابراین اگر خواستید دعایی هم بکنید به جان سازنده ی نرم افزار بکنید. ولی به هرحال الان که این مقاله رو براتون می نویسم ! برای خیلی از نرم افزار ها این روش کاملا کاربردی و عملی است . ( شاید فردا نباشه… نگید نگفتم ها ! ) موفق باشید.

 • عضویت در کانال تلگرام
  طراحی-لوگ-کانال-min (1)

 

راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه , راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه , راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه, راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه , راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه , راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه, راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه , راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه , راهکار ساده برای استفاده دائمی از نرم افزار های 30 روزه, 

9 پاسخ
  • علی پاکزاد
   علی پاکزاد گفته:

   دوست عزیز در پایان مقاله به این نکته اشاره کردیم که :
   نکته پایان اینکه :  امکان دارد برخی نرم افزار ها از شیوه های جدیدی در مخفی سازی اطلاعات خودشان در ویندوز استفاده کرده و این راهکار ما، کارگر نیفتد یا در ورژن های جدید نرم افزار ها از متدهایی استفاده شود که شما مجبور باشید فقط با نصبب مجدد ویندوز این مشکلتون رو حل بکنید.  بنابراین اگر خواستید دعایی هم بکنید به جان سازنده ی نرم افزار بکنید. ولی به هرحال الان که این مقاله رو براتون می نویسم ! برای خیلی از نرم افزار ها این روش کاملا کاربردی و عملی است . ( شاید فردا نباشه… نگید نگفتم ها ! ) موفق باشید.

   پاسخ
  • علی پاکزاد
   علی پاکزاد گفته:

   سلام و عرض ادب خدمت شما …. نام نرم افزار تون رو عنوان نکردید …. برخی نرم افزار ها با این روش به صورت هوشمندانه برخورد کرده و لایسنس رو بازگشت نمی کنند. پیشنهاد میکنم هنگام انجام این کار ، اتصال خودتان با اینترنت را قطع کنید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *