بنا به درخواست مکرر کاربران در ارتباط با گذاشتن فیلم های آموزشی ساخت آزمون با مولتی مدیا بیلدر ؛ بخش اول آن را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان جهت استفاده قرار دادیم . چون فیلم های این بخش، از مجموعه ی دوره ی  آموزشی صفر تا صد تولید محتوای الکترونیکی  انتخاب گردیده ، بنابراین آن هارا به صورت دانلود به شرط پرداخت قرار داده ایم .

ما در مجموعه ی صفر تا صد تولید محتوای الکترونیکی ، بخشی رو اختصاص به طراحی 3 مدل آزمون کردیم که در سطح یک آن ، بازخوردی که کاربر دریافت می کند ؛ بازخورد مستقیم تشویق و یا تنبیه به صورت های مختلف می باشد .در واقع این روش طراحی آزمون ، مقدماتی ترین نوع آزمون می باشد  ، که اغلب برای دوران اول ابتدایی و پیش دبستانی مناسب  است.

در این روش از آزمون ، قرار نیست کاربر پس از این که به تمامی سوالات پاسخ داد ، با یک نمره و یا یک بازخوردی مواجه شود بلکه در هر سوال به محض انتخاب گزینه ، بازخورد صحیح و یا غلط را به روش های گوناگون دریافت می کند.

به طور مثال : کاربر یکی ازگزینه های سوال را انتخاب می کند و در صورت درست بودن گزینه انتخابی، با بازخوردهایی مثل صدای تشویق به همراه انیمیشن (برای گروهای سنی ۳ تا ۶ سال ) ، متن تبریک مثل : عالی بود ؛آفرین ؛ شما بهترینی و … ( مناسب برای ۶ تا ۹ سال )و… مواجه می شود. و یا اینکه به محض دریافت پاسخ صحیح لینکی برایش فعال می شود تا او را به سمت سوال بعدی و یا هدیه ای که به صورت یک بازی برایش آماده شده منتقل بکند.

 می توانید توضیحات کامل به همراه فیلم آموزشی آن را از طریق این لینک پیگیری کنید.

در آزمون سطح دوم ،  در حین پاسخ به سوالات بازخوردی را دریافت نمی کند ، بلکه بعد از پایان آزمون ، با کلیک بر روی گزینه ی اتمام آزمون  ، نمره ای را به عنوان بازخورد به کاربر نشان می دهد.

در آزمون سطح سوم ،  کاربر علاوه بر دریافت بازخورد نمره ، پیغامی را نیز دریافت می کند که میزان پیشرفت وی را در این آزمون به اون گوشزد می کند.

ما سعی کرده ایم در این سه روش از طراحی آزمون با یک برنامه نویسی بسیار ساده ، روش طراحی انواع آزمون ها را به شما آموزش دهیم که براحتی بتوانید به صورت اختصاصی برای برنامه های محتوایی تان آزمون طراحی کنید.

95,000 ریال – سفارش محصول