فیلم آموزشی طراحی اسلاید شو

فیلم آموزشی طراحی اسلاید شو  طراحی اسلاید شو تصاویر و یا فیلم ها به شیوه فهرست همیشه نمایان انجام می گیرد . شما با کمک نرم افزار پاورپوینت به تعداد اسلاید هایی که از تصاویر و یا فیلم هاتان ایجاد کرده اید دکمه طراحی نموده و هر کدام از آنها را به اسلاید مربوطه لینک می دهید .

طراحی اسلاید شو طراحی اسلاید شو فیلم آموزشی طراحی اسلاید شو        5

شما می توانید در هر صفحه از اسلاید یک تصویر، اطلاعات کاملی از آن تصویر به صورت لینک به صفحات وب و یا به اسلاید های دیگر و یا به تصاویر بیشتر در محیط وب ایجاد کنید . در واقع هر صفحه از این اسلاید شو می تواند یک اسلاید شو دیگری از تصاویر مشابه باشد.  طراحی اسلایدشو به کمک نرم افزار پاورپوینت از جمله تکنیک هایی است که کمتر افرادی از آن استفاده می کنند . رعایت توازن در تمامی بخش های یک صفحه چه از نظر قرار گیری آیکن ها و چه از نظر محتوا بسیار حائز اهمیت بوده و در زیبایی بصری صفحه شما تاثیر بسزایی  دارد. توجه داشته باشید که هر صفحه از اسلاید شو می تواند خود یک اسلاید شویی از نمایش تصاویر مشابه باشد. به طور کلی سبک طراحی اسلایدشو همانطور که اشاره شد به صورت دفترچه تلفنی و یا همیشه نمایان می باشد.

طراحی اسلاید شو فیلم آموزشی طراحی اسلاید شو            min

طراحی اسلاید شو فیلم آموزشی طراحی اسلاید شو wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs
مدیر وبسایت هنر تعلیم ، مدرس دوره های آموزشی تولید محتوای الکترونیکی ، نفر اول تولید محتوای کشور ، نویسنده و مولف بیش از 70 مقاله تولید محتوای الکترونیکی ، فوق لیسانس بازاریابی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *