مجموعه تصاویر کلیپ آرت

مجموعه تصاویر کلیپ آرت : همانطور که در آموزش ” 6 قانون طلایی کاربرد گرافیک در تولید محتوای الکترونیکی ” اشاره کردیم یک محتوای قوی و کاربرپسند از المان ها ، عناصر و تصاویر باکیفیت تشکیل شده است . بنابراین باید یک محتوا ساز ، خودش را مقید کند به این که از  تصاویر و آیکن های باکیفیت  استفاده نماید.

ما در ارائه ی آموزش ها ف مقالات و ابزار های آموزشی خودمان در وبسایت هنر تعلیم ، وسواس داشته و سعی مان بر این است تا بهترین ها را در اختیار کاربرانمان قرار دهیم تا کمال استفاده را برده باشند. به همین منظور امروز مجموعه ای بی نظیر و بسیار بسیار با کیفیت از مجموعه ی تصاویر کلیپ آرت برایتان آماده کرده ایم ، که بی شک در بسیاری از پروژه های محتوای الکترونیکی تان به آنها نیاز مبرم خواهید داشت. ویژگی بارزی که این مجموعه تصاویر دارند اولا کیفیت بالای آنهاست ، ثانیا حالت برش خورده و بدون پشت زمینه ی آنهاست که ارزش آنها را دوچندان کرده است .

از لینک زیر چند نمونه از این تصاویر را دانلود کرده و خود به زیبایی ، کیفیت و تاثیر آنها پی ببرید.

چند نمونه از این تصاویر را می توانید در پایین ببینید. توجه داشته باشید، تصاویر درون این مجموعه بسیار با کیفیت هستند . ما برای اینکه شما بتوانید چند نمونه از این تصاویر را یک جا مشاهده کنید آنها را چندین برابر کوچک کرده ایم. یک نمونه از این تصاویر را در پایین کاتالوگ ها می توانید مشاهده نمایید. تمامی تصاویر با فرمت Png  بوده و به حالت برش خورده هستند.
مجموعه تصاویر کلیپ آرتمجموعه تصاویر کلیپ آرت مجموعه تصاویر کلیپ آرت مجموعه تصاویر کلیپ آرت

شما می توانید به محض پرداخت صورتحساب ، لینک های دانلود را مشاهده و تصاویر را دانلود کنید.

حجم فایل ها 1 گیگا بایت و در 13 قسمت می باشد.

مجموعه تصاویر کلیپ آرت ,  محتوای الکترونیکی , تصاویر با کیفیت ,  تصاویر بدون پشت زمینه  , تصاویر کارتنی ,  تصاویر برش خورده ,  Clip art , تصاویر png  با کیفیت , مجموعه تصاویر کلیپ آرت ,  محتوای الکترونیکی , تصاویر با کیفیت ,  تصاویر بدون پشت زمینه  , تصاویر کارتنی ,  تصاویر برش خورده ,  Clip art , تصاویر png  با کیفیت 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *